Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnátok nekünk Olaszország...

Tudnátok nekünk Olaszország Caorle-ban szállást ajánlani?

Figyelt kérdés
Apartaman érdekelne jobban,lényeg h tiszta legyen ,hisz kisgyerekkel megyünk.Olyanok válaszat várom akik voltak ott és tettszett nekik a szállás és környezete. Illetve Caorle melyik részén érdemes szállást keresgélni. Köszönöm :-)
2015. jún. 18. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

booking.com

venere.com

2015. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Caorlenek van külön apartman szállással foglalkozó oldala:

[link]

De nem tudom erre a nyárra van-e még valahol szabad hely, általában ezek már tavasszal betelnek.

2015. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom h bizonyos oldalakon tudok keresni szállast ,de én most kimondottan személyes ajánlásokra lennék kiváncsi,ha valaki tudna olyan szállást ajánlani ahol volt már és megvolt elegedve.Mi is voltunk sok helyen ,de nemmindig volt valós az irodákban hírdetetekkel a szállás. Ezért is érdeklődök.
2015. jún. 19. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!