Kezdőoldal » Utazás » Európa » Caorle-ban (Olaszország)...

Caorle-ban (Olaszország) szeptember elején-közepén még strandolós idő van?

Figyelt kérdés

Szeptember elején vagy közepén tudnánk csak elmenni nyaralni, de félek, hogy már nem lesz az az igazi strandolós meleg és ha esetleg jön egy kis lehűlés esővel, a tenger is hidegebb lesz.


Aki volt már arra szeptemberben, leírná, hogy milyen tapasztalatai vannak?


Köszönöm!


2014. jún. 11. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szívem, ne beszélj butaságokat!


Ez nem a Balaton, hogy elmegy a nap és befagy.

Az Adria hatalmas víztömege pikk-pakkra NEM TUD VISSZAHŰLNI !!

Nyugodtan menjetek, mert még bőven lehet strandolni.

Amúgy eső sem valószínű akkor.

(Voltam már vagy háromszor is ott szeptemberben.)

2014. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én tavaly szeptember elején voltam, nagyon jó idő volt végig a tenger is jó volt úgyhogy ne aggódj.
2014. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott nyár végén, augusztusban, szeptemberben jó fürdeni.

Mi kétszer voltunk, június végén, július elején, akkor még hideg volt, másodszorra augusztus közepén, akkor jó volt.

2014. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
50 km-re lakom caorle-töl. biztos hogy a viz megfelelő hőmérsékletü lesz, rengetegen vannak szeptemberben főleg mivel ag 15 töl kezdik el kivenni a szabikat . esni lehet hogy fog de nem zavaro mert nem nagy viharok vannak hanem csak 10-15 percig tarto utána megint napsütés.
2014. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!