Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyibe kerül Thaiföldön a...

Mennyibe kerül Thaiföldön a lehető legolcsóbb szállás?

Figyelt kérdés
Párommal jövő májusban szeretnénk nászútra menni thaiföldre, de a neten elég drága szállásokra bukkantam. Engem a lehető legolcsóbbak érdekelnének, mert 3 hétre szeretnénk menni és nem vagyunk milliomosok. :) Bangkok, Phuket, Samui, Krabi, Phi Phi szigetek, Pattaya, ezeken a helyeken elsősorban. Továbbá érdekelne, hogy mennyibe kerül ott az élet. Étel, ital, kirándulások, vízi sportok, utazások. Minden ami a tökéletes nászúthoz kell. :) Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 30. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Legolcsóbb szállás" ... "minden ami a tökéletes nászúthoz kell."

Te fogalomzavarban vagy :)

2015. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
kb 60-70%-ka az itteni áraknak. Szállás változó kb 25USD körül már egész jó szállásokat lehet találni Bangkokban.
2015. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtál olcsó szállàst Thaiföldön? Akkor vagy nem kerestél vagy tényleg nagyon csórók vagytok.
2015. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
úgy látom a csóróság megbas zta a nyomorúságot tipikus esetével állunk szemben..........arra nincs pénze az embernek,hogy megfésülködjön,de ő 3hétre akar tökéletes nászútra menni thaiföldre!
2015. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Remelem mindezt szemelyi kolcsonbol intezitek, hogy teljes legyen a kep.


Irhatnek ide sok mindent, de ugyis tul buta vagy, hogy felfogd... A s**ged a gatyabol kilog, de 3 hetre akarsz Thaifoldre menni, mer' legyen ma' mit meselni a szomszednak meg a rokonyoknak, hadd sarguljanak! Meg a szomszed Mariska is 2 hetig Balin volt (ja, halozsakkal, a parton aludt), nehogyma' neki tobb jarjon mint nekunk?

2015. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Csak aztán a kiskutya méretű csótányok meg jóisten tudja mik el ne hurcolják a szerveiket a nagy olcsóság közepette :D
2015. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100ezer körül már 1hónapra bérelsz apartmant...
2015. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ti normálisak vagytok? Gratulálok, kiragadtátok a lényeget. Nem lóg ki a seggem a gatyából, nem tartom magam butának, és hála Istennek hitelem sincsen, nem is lesz soha ameddig van 2 kezem, és minden éveben eljutok nyaralni is. Ha értelmes választ nem tudsz adni minek írsz? Miért baj az, hogy a szállásra szeretnék kevesebbet fordítani, és inkább a kultúrát megismerni? Az olcsó szállás nem egyenlő a koszfészekkel. Nem mások miatt, mutogatás céljából szeretnék eljutni oda, hanem magam miatt. Én már csak ilyen önző vagyok. Soha nem dicsekedtem semmivel, mindent ahova eljutottam, és elértem azt csak is saját magamnak köszönhetem. Bár elsőnek jót nevettem, de azért bevallom rosszul estek a mondatok, mert teljesen alaptalanok.
2015. jún. 30. 23:32
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

'Az olcsó szállás nem egyenlő a koszfészekkel.'


Delkelet-Azsiaban? De.

2015. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Volt kollégám járt már ott, nem panaszkodott, pedig rá kérdeztem. Ők nem foglaltak előre szállást, hanem ott kerestek, mert úgy olcsóbb. Valóban igaz, hogy annyira még nem ástam bele magam a keresésbe, de amiket találtam 15-20 ezer körül mozogtak a legolcsóbbak. Éjszakánként. Azt pedig sokallom, mert biztosan van ennél olcsóbb is.
2015. jún. 30. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!