Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyibe kerül Thaiföldön a...

Mennyibe kerül Thaiföldön a lehető legolcsóbb szállás?

Figyelt kérdés
Párommal jövő májusban szeretnénk nászútra menni thaiföldre, de a neten elég drága szállásokra bukkantam. Engem a lehető legolcsóbbak érdekelnének, mert 3 hétre szeretnénk menni és nem vagyunk milliomosok. :) Bangkok, Phuket, Samui, Krabi, Phi Phi szigetek, Pattaya, ezeken a helyeken elsősorban. Továbbá érdekelne, hogy mennyibe kerül ott az élet. Étel, ital, kirándulások, vízi sportok, utazások. Minden ami a tökéletes nászúthoz kell. :) Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 30. 13:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
áruld már el neked mit jelent az olcsó szállás az ingyenen kívül!?vagy azt akarod megjátszani thaiföldön mint itthob sokan,hogy valami koliszobára hajtasz éjszakánként 1800forintért.......mondjuk így is lehet,csak akkor nem tudom értelmezni a kérdésedben a tökéletes nászút fogalmát.....
2015. júl. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Teljesen egyszerű, tiszta szoba, fürdőszoba. Nem kell, hogy 5 csillagos legyen. Sőt, nem is hotelbe szeretnék menni, hanem apartman, bungaló. Ilyesmire gondoltam. Nem fogok, egy vagyont ott hagyni azért, hogy egy hotelbe alhassak. Hiszen úgy is csak aludni fogok a szobában, mert ilyenkor nagyon aktív vagyok. Nem vagyunk egyformák. Ezt el kell fogadni. Mindenkinek más a fontos. Nekem kevésbé egy luxus szálloda. Persze tök jó lenne, de addig, amíg én keresem meg rá a pénzt, biztos, hogy erre kevesebbet fogok költeni. Ez ekkora baj? Ettől én játszom magam mások előtt, és tök csóró vagyok? Jah végül is biztos azért megyek férjhez, szülői támogatás nélkül, saját zsebből fizetve, és biztos azért akarok menni, több hétre menni nyaralni. De mondom, ameddig én dolgozom meg érte, igen is fogok rajta spórolni, mert tök mindegy hol alszom 8 órát. Tiszta, egyszerű. Nekem tökéletesen elég egy gyönyörű nászúthoz. Ennyi.
2015. júl. 1. 09:18
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Figyelj már bogaram!Te láttal itt valahol olyan kérdést,hogy honnan van rá pénzed!?Mert büszkélkedsz itt ezzel,hogy te kerested meg rá a pénzt,te dolgoztál meg érte stb stb......ez kit érdekel!?!?Én elhiszem,hogy spórolni akarsz,csak a világnak azon a felén a csillagok számának csökkenésével négyzetesen nő a bogarak száma,a kosz, stb stb!
2015. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

2.-s vagyok ahol eddig én Bangkokban laktam:

Lucky hotel 15 USD, totál tiszta

Thai cozy hotel: 25 USD totál tiszta

Boonthavon hotel 25 USD totál tiszta

Bangkok city suite 30 USD, ez már egy magasabb kategória

Best western myafair suite 24 USD, magasabb kategória

Sawaasde house 25 USd, ez is tiszta


Ezek mind double privat fürdővel és mind tiszták voltak

2015. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt olyan kérdés. De eddig szinte csak olyan válasz volt, ami szintén nem a kérdésre felelt. Még, jó, hogy megvédem magam. Utolsó válaszoló, köszönöm! Végre egy értelmes válasz, aki nem ki oktat, hanem segít!
2015. júl. 1. 13:40
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1perc volt keresni 8 szállást ami havi 75-85 ezer közt van... Ez átlag napi 9,5 USD/ nap. 3 Phuketen, 3Bangkokban, 2Pattayaban. A Phuketiek 1,5-2,5km-rea parttól.
2015. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan ilyen nehéz felmenni a millió szálloda foglaló oldalra és ott keresni?

Tessék beírod, hog Bangkok, mikor mennél, válaszd ki, hogy ár szerint adja ki a szobákat, plusz az értékelések alapján választ ki a poz. visszajelzést kapott szállodákat.

Ennyi az egész nem is olyan nehéz .. pl.

[link]


Az étel ital nem drága boltban vásárolva. Az éttermek turista helyeken nem olcsók. A kirándulások nem olcsók, tudják, hogy turisták mennek, ezért elkérik az árat..

Én Phuketen 5 napot voltam (ázsai körúton voltam), két személyre 5 nap alatt 600 Euro ment el, ebben nem volt benne a szálloda és a reggeli. Mondjuk mi taxiztunk rengeteget, plusz minden nap étteremben vacsoráztunk.

2015. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem olcsó Thaiföld manapság, nem az van ami régen, az Oroszok felbacták az árakat mert mindent meg vesznek és nem alkudoznak mert tele vannak pénzzel és nem számít neki, és mint tudjuk annyian vannak mint az Oroszok DD inkább Fülöp szigetek, vagy Vietnám, az olcsóbb mint Thaiföld igaz veszélyesebb is, oda csak körültekintően szabad utazni.
2019. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!