Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A Booking.com-on teljes...

A Booking.com-on teljes mértékig megbízható szállások vannak?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 00:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túlságosan jártas az ilyen foglalásokban, életemben eddig mindössze egyszer foglaltam Booking-on keresztül (akkor minden rendben volt).

Most Krakkó a kiszemelt úticél, és találtam egy Apartments Princess nevű helyet, ami elméletileg a belváros szélén van, képek alapján nagyon is megnyerő, viszont ez a 4 szobás apartman mindössze 25 ezer forintnyi złotyba kerül 4 éjszakára 4 főnek! Ez hihetetlenül kevésnek tűnik, még úgy is, hogy fejenként napi 1,60 złoty-t kell fizetni pluszban idegenforgalmi adó gyanánt.

Megnéztem az Apartments Princess honlapját és ott teljesen más árakat ír: egy éjszakára 499 złotyt, ami összehasonlíthatatlanul drágább, mint a booking-os ár. Hogyan lehetséges ez?

2015. nov. 12. 00:32
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg elírás, de az is lehet, hogy nagyon nem megy a bolt és azért akcióznak. Foglald le aztán ha nem szólnak pár napon belül, akkor kérdezz rá, hogy minden oké-e a foglalással. Jobb ez elején tisztázni, mintha 1-2 héttel az utazás előtt jönnek rá és nem akarják odaadni azon az áron.

Nekem is épp a lengyeleknél volt probléma, bár ott túlfoglalás történt, de csak 2 héttel az utazás előtt hívtak fel, hogy nincs meg a szoba, holott 2 hónappal előtte foglaltam...

2015. nov. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elolvasom az értékeléseket, abból azért sok mindent megtudni.
2015. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi eddig mindig jól jártunk, és azt kaptuk amit vártunk. Igaz az értékeléseket mindig elolvasom, mert ha többen panaszkodnak ugyanarra a hibára akkor inkább keresek másik szállást. Volt, hogy nagyon szerencsések voltunk, és más szállást kaptunk azért az árért amiért foglaltunk.

Pl: 2 éve franciaágyas szobát foglaltunk le. Kiderült, hogy nem figyeltek, és kiadták az összes 2 ágyas szobát, így helyette kaptunk egy lakosztályt, de az ár maradt az amit a 2 ágyasra fizettünk.

Tavaly Thaiföldön egy bungalót béreltünk a medence mellé. Amikor ott voltunk, hogy átvegyük a bungaló kulcsait, akkor közölték, hogy sorry mind ki lett adva, de semmi gond. Kaptunk bungaló árában egy kis házat tengerparti kilátással, pár méterre a tengertől..Nem panaszkodtunk..:)szóval mi eddig jól jártunk..

2015. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból ránéztem, valami nem stimmel ezzel a bookingos árral, meg szerintem nincs is nekik "4 szobás apartman"-juk. Talán a négyágyas szobára csináltak valami akciót, de még úgyis irreális az egész, bár nem kizárt...


#2: "de az is lehet, hogy nagyon nem megy a bolt"


Krakkó belvárosában olyan nincs hogy nem megy a bolt. Egész évben rengeteg a turista, van ugyan csúcsszezon, de olyan nincs hogy holtszezon, legfeljebb kevésbé zsúfolt időszak. Ez főleg azóta igaz, amióta a fapados légitársaságok ontják Krakkóba a nyugat-európai turistákat.

2015. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

>> 25 ezer forintnyi złotyba kerül


Az egyszerűség kedvéért állítsd át (a legfelső sorban) a pénznemet forintra, azután mindent forintban fog mutatni.

2015. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A booking.com az egyik leghitelesebb oldal szálláskeresésre.

Használd gyakran.


De szeretném figyelmedbe ajánlani azt a kapitalista bölcsességet, hogy a vállalkozást három dolog jellemzi. Minőség, ár és vevőkiszolgálás. Valamiért ez a világ olyan, hogy a cégek a fenti háromból kettőt választanak, a harmadikat hanyagolják. A booking.com épp vevőkiszolgálásban és minőségben jó, árban pedig olyan szaaar, hogy a sarki tehenészet is jobb szálláskeresőt indítana.

Nem mondom, hogy nem jó ár amit írtál, de kérlek nézz szét a neten, mert ha a booking mond valamit, annál tutira van jobb is.

2015. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7: Ez különösen igaz tud lenni olyan régiókra ahol kevesebb a külföldi turista és így a bookinggal szerződött szálláshely is. Ilyenkor előfordul hogy a booking eszi-nemeszi alapon valami mocskosul drága hotelt dob fel egyetlen lehetőségként.

(De pld Rómába pont a bookinggal foglaltam és totál rendben volt minden szempntból, olcsó és tiszta szállás volt a Colosseum környékén.)

2015. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokkal megbízhatóbbak mint az utazási irodák (meg olcsóbb is)
2015. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem megbízható.

Mi Prágában voltunk, 3 éjszaka, egy nagyon fullos hotelben 2-en összesen 14 ezer forintnyi koronáért...


Nekem is hihetetlen volt, de igaz volt :D

2015. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!