Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Miért olyan népszerű a booking...

Miért olyan népszerű a booking mikor drága?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy hotelt ahova szeretnék menni, megnéztem a lehetőségeket és a bookingon volt messze a legdrágább ugyanaz a szobatípus, de néztem más szállásokat is azok is drágák voltak.
2016. febr. 3. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a booking dràga hanem az adott hotel. Amùgy szabad vilàg van, ha nem tetszik, foglald le màshol. Nem kell ezen kiakadni.
2016. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A booking nem tudom hogy drága-e (szerintem nem), de az biztos hogy megbízható.
2016. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem drága. Mindenki a saját igényeinek megfelelő hotelt választ ami árban is megfelel neki.

Ha nem tudod megfizetni akkor ne az 5* hoteleket nézed. Én eddig mindig elégedett voltam árban is, és a szállással is.

2016. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Mihez képest drága? Válassz másik hotelt.

Mi többször foglaltunk rajtuk keresztül, eddig semmi gond nem volt vele.

2016. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom,nekem egyértelmű,amit a kérdező ír, nem tudom a többi válaszolónak miért nem az. Máshol megtalálta olcsóbban ugyanazt,ami neki tetszik, és rákeresett még néhányra,ahol ugyanezt tapasztalta,hogy másik weboldalakon jóval olcsóbban hirdetik ugyanazokat a szálláshelyeket, ezen mit nem értetek?


Kérdésedre válaszolva,talán mert jobban meg van hirdetve a médiában,mint az,ahol te olcsóbban megtaláltad, többen foglaltak már onnan,és ha elégedettek voltak,legközelebb automatikusan onnan fognak foglalni. Szerintem ezért.

2016. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a problémám, hogy volt olyan szállás, aminél voltak pluszköltségek, de ezt nem számolta automatikusan bele a szállásdíjba. Ráadásul nem is feltűnő helyre írták. Persze ez inkább a konkrét szállás szemétsége.


Egyszer használtam eddig, akkor teljesen elégedettek voltunk.

2016. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Talán mert a jutalékot áthárítják rád (is)
2016. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
re5. Ugyanazokkal a feltételekkel kínálták minden helyen? Mert ugye ez nem derült ki, csak hogy drága. Én pl kedvelem, hogy majdnem az utolsó pillantig sok szállásuk ingyenesen visszamondható. Ennek általában ára van. De még mindig kevesebb, mintha az egész szobaárat buknánk.
2016. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az "olcsó" és "drága" relatív fogalmak.

Ami neked drága, másnak gagyi.

2016. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
kb. minden második embernek sikerült felfognia a kérdést. Ugyanaz a hotel ugyanaz a szobatípussal a legdrágább bookingon.
2016. febr. 4. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!