Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ti aludtatok már hostelben...

Ti aludtatok már hostelben koedukált hálóteremben? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 31. 00:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10: hat ehhez csak gratulalni tudok, mi a francot vart, azutan hogy "jo, zuhanyozzunk egyutt", masreszt meg nagyon eletszeru hogy az elso gondolata az embernek eroszakolas utan errol kepeket posztolni...
2016. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

Nincs egy hete, hogy megszereztem az első egyedül utazós, hostelben alvós emlékeimet. :D

Amúgy semmi különösebb tapasztalatom nincs. Az első éjszaka teljesen egyedül voltam, második nap délután 5 körül visszamentem, és örömmel nyugtáztam, hogy még mindig csak az enyém a szoba. Aztán elmentem a városba, este körül megint visszamentem, és még mindig csak én voltam ott egyedül. Aztán kimentem WC-re, és mire visszaértem, 3 25 év körüli angol pasi ott pakolászott (17 éves lány vagyok). Meglepődtem, de csak köszöntünk egymásnak, majd ők nem sokkal később el is mentek várost nézni, én meg aludni. Másnap reggel 10 órakor csekkoltam ki a hostelből, ők akkor még aludtak. Szóval kb annyi volt az össz beszélgetésünk, hogy "Hello", "Hi".

2016. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1 éjszakát töltöttem ott.Mikor visszaértem a városból este,akkor már 1 srác aludt az ágyban,én is lefeküdtem és később hallottam és láttam,hogy egy másik srác is megérkezett és lefeküdt aludni. Reggel hallottam,hogy felkel és távozik az egyik,majd a másik.(jó korán)

Aztán én is felkeltem és ennyi volt az élmény,még egy hello sem történt,mert aludtunk.:D

2017. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!