Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyibe kerülhet egy háromcsi...

Mennyibe kerülhet egy háromcsillagos szállodában egy éjszaka két főre?

Figyelt kérdés

Ha szobát szeretnék foglalni és megkérdezem az árat fix árat mondanak? Arra nem jön fel már semmi plusz? És a fizetés, hogy van? Mikor megérkezem a recepciónál akkor kell oda adnom a pénzt?

Nem voltam még úgy szállodában, hogy én intéztem volna viszont most elszeretném vinni a barátnőmet és nem egészen tudom hogy megy :)


2016. máj. 23. 18:09
1 2
 11/11 paradicsom31 válasza:

A foglalót meg a komolytalan vendégek elkerülése miatt kérik. Van olyan vendég (nagyon sok!!), akik csak lefoglalnak egy szállást, aztán b*sznak eljönni.. lehet jött volna olyan, aki tényleg jönni akart volna. Ezért kérnek foglalót.

Bár mi nem kérünk, nem is fogunk, és én amúgy sem mennék olyan szállásra, ahol kérik a foglalót... mi van, ha olcsóbbat találok? :P Ezt viszont baromságnak tartom.

2016. jún. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!