Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com-on előrefizetés?...

Paradicsom31 kérdése:

Booking.com-on előrefizetés? Nem volt feltüntetve.

Figyelt kérdés

Foglalás utáni e-mailban szerepel egy ilyen mező: "Előzetes fizetés: a teljes összeg 30 százaléka kerül felszámolásra legalább 42 nappal az érkezés előtt"


Ez azt jelenti, hogy a szállás összegének 30%-át előre kell utalni?

A szállás adatlapján ez egyáltalán nem volt sehol sem feltüntetve, direkt az azt opciót választottam ki, hogy ne legyen előreutalási kritérium. Ráadásul semmilyen számlaszám sincs megadva.


Akkor ez mégis mit jelent? Vagy ezt minden foglaláskor odaírja a booking?



2016. máj. 25. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

""Előzetes fizetés: a teljes összeg 30 százaléka kerül felszámolásra legalább 42 nappal az érkezés előtt" "


Ilyen szöveggel 100% hogy találkoznod kellett, mielőtt foglaltál! Elsiklottál felette! Ha azonban nem adtál meg kártyaszámot, nincs mit levonni, így legrosszabb esetben törli a hotel a foglalásod, amiről majd kapsz értesítést!


"A szállás adatlapján ez egyáltalán nem volt sehol sem feltüntetve, direkt az azt opciót választottam ki, hogy ne legyen előreutalási kritérium."


De, biztos hogy fel volt tüntetve, nagyon sok hotelnél az extra akciós szobáknál szokott lenni úgynevezett "speciális feltételek" rész, ott van egy kérdőjel ikon, ha fölé viszed az egeret, ott láthatod hogy mik is ezek a speciális feltételek.

2016. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értelek.


Viszont abban 1000%-ig biztos vagyok, hogy nem volt feltüntetve sehol sem. Nem egyedül néztem, rajtam kívül 3-an ültek a gép előtt, úgy foglaltul le. Mindenki rendesen átnézte, minden kis apró betűs részt elolvastunk, lemondási feltételeket is.. semmilyen speciális feltétel nem volt megadva, sem számlaszám, előreutalással sem volt semmi.. Kerestük direkt ezt is, mert ha utalni kell előre, akkor le se foglaljuk.


Mindenesetre írtam nekik e-mailt, más nem lemondhatjuk még ingyenesen.

2016. máj. 25. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kellett volna írni nekik. felesleges. ha nincs megadva a kártyaszám, semmit nem tudnak vonni és maximum törlik a foglalást! legalább 100 alkalommal foglaltam a bookingon, mindig van egy kis kérdőjel ikon, arra ráviszed az egeret, és ott a legapróbb részletek is le vannak írva, ami máshol nem! minden hotel, minden szállásánál, minden esetben, ez 100%. Ha 3-an ültetek ott, akkor mindhárman átsiklottatok felette, nem nehéz, ugyanis csak akkor látszik ha felette tartod az egeret.
2016. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Melyik szálloda ez?
2016. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is jártam már igy...


Tuti, hogy nem volt feltuntetve! Lemondtam, kerestem másikat. Ez egy horvát apartman volt.

2016. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Furcsának találom... Ha már úgyis ki kell fizesd a szállást, nem mindegy neked, hogy az összeg 30 %-át korábban vonják le (ha adtál hitelkártya-számot) ? Érdemes ilyesmiért lemondani ?
2016. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt biztos a dátum, ezért szándékosan olyat kerestem, ami lemondhato és ráérek a helyszínen fizetni.
2016. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez is horvát apartman.

Nem, nem mindegy, mivel nincsen egyikünknek sem számlája, miről vonnák le?


Meg én nem bízom az ilyen levonósdiban...

Még olyan mező sem volt, hogy adjunk meg számlaszámot.

2016. máj. 29. 17:27
 9/9 anonim válasza:
Biztos h fel van tüntetve,3 napja nézzük az oldalt és mindenhol kivan írva!
2016. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!