Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egyiptomban milyen szállás...

Egyiptomban milyen szállás típust érdemes igénybe venni ( hostel, hotel, vagy több csillagos szálloda)?

Figyelt kérdés

A lényeg csak annyi, hogy tiszta legyen, lehessen tisztálkodni és azért viszonylag kulturált legyen.


Angliába, Németországba egy középár kategóriás hostel is megfelelő, mert tiszták és kulturáltak.


Viszont tisztában vagyok, hogy Afrikában kicsit mások az egyes szállástípusok kategóriájába sorolásának követelményei.


Nem most mennénk, mert veszélyes, de tervezzük, és ha már ilyen távlatokban gondolkodunk. Jól meg kell tervezni a dolgokat.



2016. jún. 15. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

"Nem most mennenk, mert veszelyes..." - azt legyszi oszd mar meg hogy mikor nem lesz veszelyes. Terrorcselekmenyek mindig is voltak es mindig is lesznek. Ebbol kiindulva, mindenhol veszelyes lesz minden es soha nem mesz sehova.

Egyebkent ott rengeteg all inclusive hotel van 4-5 csillaggal jo arakon. Azok a jok szbad fogyasztassal sajat partszakasszal.

2016. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mier is veszelyes??

egyebkent en also kategorias 20USD) hotelokban szalltam meg ea mind biztonsagos ea tiszta volt

2016. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor én arra jártam, csak hüledeztem azon, hogy milyen lepukkant szállásokon is megszállnak emberek. Benn nem jártam ezekben, de nem volt szívderítő látvány.


4-5 csillagos hotelek vannak jó áron, de szerintem bolond, aki oda megy. Gondold meg. Ráérsz tervezgetni majd akkor, ha kicsit békésebb világ lesz.

2016. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Valójában az egyik ismerősöm menne, aki megkért, hogy tegyem fel ezt a kérdést.


Én elmondtam neki, saját véleményem, miszerint ott csak 4 vagy 5 csillagos szállodában érdemes menni, mivel ott más a kultúra és életszínvonal, mint itt Európában.


Köszönőm az eddigi válaszokat 3. válaszolóval egyet értek.

2016. jún. 15. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak még egyszer pontosítani szeretnék, sehogy sem érdemes menni. Ez az én véleményem.
2016. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én utazgattam Egyiptomban igen árérzékeny utitársakkal, ennek megfelelően megfordultunk igen olcsó, kategóriába nem sorolt helyi szállodákban is. Tiszták voltak, de tény, hogy volt amelyik olyan lepukkant volt, hogy azt mondtam, ide azért nem... Nyugodtan lakhattok egyszerű szállásokon, alacsony kategóriájú szállodákban. Az, hogy "nem európai színvonal", inkább azt jelenti, nem fordítanak olyan nagy gondot a karbantartásra. Pl. rossz a zár, törött szék lába, stb. De ezek apróságok. A tengerparti 4-5 csillagos szállások is olcsók, de inkább turistagyárnak nevezném őket, és mostanában elég üresen konganak.
2016. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!