Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Vélemények a Prima Life...

Vélemények a Prima Life Makadi Resortról Hurghadán? Jártatok már ott? Érdemes?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben még nem voltam. De tripadvisoron meg tudod nézni hogy tetszik-e. Eléggé egy kaptafára mennek egyébként a hotelek Egyiptomban, szóval a képek alapján el tudod dönteni.
2015. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én magam nem voltam,de anyuék már 3x és nagyon szeretik. Nagyon jó a partja, a korallok közel vannak, nem kell km-eket beúszni. A Makadi öböl amúgy is nagyon szép. A kaja jó volt, napközben sütöttek minipizzákat a parton, így ebédelni nem is jártak fel. Mivel ultra all inclusive a szolgáltatás, így rendes főzött kávét is tudtok inni, nem kell külön fizetni érte. A személyzet rendes, ha mosolyogtok, a szívüket kiteszik értetek, pl mikor meglátták, hogy anyuék mennek kávézni, már kérniük sem kellett máris csinálták nekik. De ha bármi van nagyon rugalmasak és segítőkészek.
2015. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most voltam idén és egyszerűen elképesztő. Már többször is eljöttünk ide a családdal és bátran mondhatom hogy ismét egy csodás nyaralást töltöttünk ebben a hotelben. A tengerben fürödtünk minden nap,ami azért jó mert a szálloda mellett található! A városban nagyon nem is voltunk, annyira megtetszett a hotel. Szomorú is voltam a nyaralás végén, hogy ott kellett hagynunk a szállodát. Egyébként rettentő meleg volt,ezért jól jött,hogy volt a szállodában légkondicionáló,de ha ez nem hűtött volna le minket,akkor már mentünk is a szabadtéri úszómedencébe. De ami a legjobban elvarázsol minden itt töltött nyaraláson,az a tengerpart közelsége,mert azzal nem lehet betelni. Este pedig a bárban mulattunk. Eleinte féltem magammal vinni az 1 éves kislányomat,de kiderült hogy ez egy gyermekbarát hotel,úgyhogy nem volt semmi baj. Az ételekről meg ne is beszéljünk! Még jó hogy volt fitness részlege a hotelnek,mert a remek étkezések után ránk fért a mozgás. Egyébként éjszaka is nyugodtan lehetett aludni, mert egy csendes környéken található a hotel. Másnap pedig kezdődhetett a wellness. Egyébként volt WIFI is, és így tudtunk az otthon maradtakkal kommunikálni. Füllesztően meleg volt,de mint mondtam megérte,mert a medence kellemesen lehűtött mindenkit. A repülőút hosszú volt,de már hozzászoktunk.
2015. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak ajánlani tudom! :) Ötödikén jöttem haza onnan, másodjára voltam ott, egyszerűen... fantasztikus! Ha teljes luxusra vágysz, kicsit csalódni fogsz, mert inkább visszafogottabb az egész szálloda, de az öt csillagot teljesen megéri. A személyzet szuperkedves, egytől-egyig, az étel pedig szinte már európainak mondható. Nem kell félni a betegségektől és a kosztól sem, mert egyiptomihoz képest nagyon szépen takarítanak a takarítófiúk. :D Az animátorok néha kissé tolakodóak tudnak lenni, de ha határozottan, bántó hangnem nélkül megmondod nekik, hogy nem röpizni/aerobicozni/dartsozni jöttél, megértik és nem hívnak többet. A szállodában egy kisebb diszkó üzemel, ami este 11-től éjjel 3-ig tart nyitva, olyankor kicsit hallani a dübörgést, de engem személy szerint egyáltalán nem zavart, annyira le voltam fáradva a sok sznorkelezéstől a nap végére, hogy csak bedőltem az ágyba, és már aludtam is. :)

Egyszóval, ha tökéletes kikapcsolódásra vágysz a Makadi öbölben, akkor CSAK ezt a szállodát válaszd! Nem fogsz csalódni. :)

2015. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!