Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com-on foglaltam 1,...

Booking.com-on foglaltam 1, ill.2 napra szállást. Az egyik hostel-nál azonnal levonták a kártyáról a pénzt, a másikról 1 nappal később, de az utóbbinál, ha belépek, nem látom, hogy fizetve volna. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Írtam amúgy a szállásnak,amiben megkértem őket,erősítsék még,hogy rendezve van a dolog,de csak ennyit írtak:

Your reservation is confirmed. See you on 1st of july.


2016. jún. 23. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

"Your reservation is confirmed. See you on 1st of july."


Ezt nem érted? Megerősítették a foglalásod, és írták hogy Juliús 1-jén várnak. Ennyi. Ennél több megerősítést kitől akarsz?

2016. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem értem,hogy én nem ezt kérdeztem.Az oké,hogy várnak,de arra kértem volna megerősítést tőlük,hogy rendezve van a számla és nem akarják majd benyújtani újra,amikor ott leszünk.Mert ha a bokoking.com-ra belépek,az egyik foglalásomnál az van írva,hogy fizetve Mastercard kártyával és nagy betűkkel kiírva jött erről e-mail is,addig ennél a foglalásnál semmi olyan nincs,hogy ki lenne fizetve,holott levonták a kártyáról a pénzt.
2016. jún. 23. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifizetted vagy csak zárolták a pénzt? A kettő nem ugyanaz! Ha csak zárolták, akkor nincs kifizetve, majd ha megjelensz a hotelben, feloldják a zárolást, és ott helyben fizetsz. Ha meg kifizetted valóban, azt látnod kellene. De ha 24 órán belül sem látod, akkor csak zárolták biztonsági tartalékként és majd a helyszínen fizetsz. Néhány hotel előszeretettel zárol, mert sok booking.com-os vendég nem jelenik meg, így ha pl te nem jelennél meg, az első éjszaka árát vonják le.
2016. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az jelenik meg a netbankban,hogy vásárlás kártyával.Közleményben pedig ez:Közlemény HOSTAL TAHITI SALOU 165,600EUR 318,7000 2016.05.13 8923712498

Direkt le akartuk tudni a fizetést előre,hogy ne kelljen annyi készpénzt vinni magunkkal,mert a kártyánk meg nem dombornyomott.

2016. jún. 23. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben nincs gond. Levonták, majd később jelenik meg a booking.com-on. A lényeg hogy tudod igazolni ha gond van.
2016. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most ki is nyomtattam a netbankból.Annyira azért nem tudunk angolul,hogy nagy vitákat lebonyolítsunk ezzel kapcsolatban,ezért viszem a bizonyítékot,meg biztos ami biztos,nem hagyok pénzt ezen a kártyán.

Köszönöm a segítséget!

2016. jún. 23. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy gond legyen ebből.
2016. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!