Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Legegyszerűbb mód szállást...

Legegyszerűbb mód szállást foglalni?

Figyelt kérdés
Vasárnapról hétfőre Velencén szeretnénk aludni barátnőmmel, viszont még sosem foglaltam szállást sehol.. Mi a legegyszerűbb módja ennek, hogy elkerüljem az esetleges átverést?(előre utalás vagy bármi ilyesmi) tudtok esetleg valamilyen oldalt, ahol találok olcsó szállást? Igazából elég lenne egy "igényesebb" szoba.

2016. júl. 11. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha most vasarnap, akkor mar nem fognak eloleget kerni. Ha ennyire bizalmatlan vagy, akkor a nagy oldalakat hasznald: szallas.hu booking.com
2016. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi mindig booking.com-on foglalunk. És olyat, ami lemondható kötbérmentesen.

De pl. közelebbi helyekre, országon belül, vagy szomszédos országba, mentünk már úgy többször is, hogy nem foglaltunk előre, hanem ott kerestünk.

2016. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a booking.comot javaslom, a Markó Panzió pl. most nagyon jó áron van, de vészesen fogynak a szobák. Hitelkártya-adatokat általában előre kérnek, van, amikor zárolnak bizonyos összeget az utazás előtt pár nappal. Ha nem biztos, hogy mentek, akkor inkább majd helyben keressetek, egy normális szálloda vagy panzió nem úgy működik, hogy a legforgalmasabb időszakban lefoglalsz egy szobát, aztán nem mész el, le se mondod időben, és mindezt ingyen megteheted.
2016. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom lemondani, 100%- hogy megyünk, a Márkó panzió az a baj, hogy júl-17-18ra pont foglalt, István étterem és panziót néztem, viszont az térkép szerint elég messze van a pályaudvartól.
2016. júl. 11. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:

3 szoba van még a Markóban 17-e éjszakára. vagy 18-án is ott aludnátok?


[link]

2016. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már néztem igen, viszont ez 4km séta a pályaudvartól ami picit sok :D És a tó közelében szeretnénk lenni inkább, ez pedig szerintem messze van.. :/
2016. júl. 11. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Agave Apartmant vagy a Hotel Juventust, ezek még jó áron vannak, kisebbek a távolságok.
2016. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a baj most voltam fesztiválon és nincs annyi pénzem, kb 10 ezret tudok kiadni egy éjszakára.. :/

Szerinted ha csak lemegyünk és úgy keresnénk szállást? (Efott miatt most eléggé teltház van szerintem)

2016. júl. 11. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!