Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com-on legalsó árkateg...

Booking.com-on legalsó árkategóriában is lehet normálisat találni?

Figyelt kérdés
Sajnos a 15-30 e Ft közötti sávot nem engedhetem meg magamnak, de szeretnék valahova elmenni külföldre.

2016. júl. 19. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de abban a kategóriàban már elèg sok a gyenge èrtèkelèsű hotel, apartman, stb.
2016. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Olcsón gagyi szállást lehet találni.
2016. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te kevered a fogalmakat. A 165-175 cm. magas emberek között van 190 cm.-es ? Válasz: nincs.

- normális szállás normális áron van

- legalsó árkategóriában a legalsó minőségű szállások vannak.

2016. júl. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez erősen függ attól hova mész. Prága tele van ilyenekkel, a Tátrában egy vadi új 80nms hazunk volt 50 euróért, a Balatonon ennyiért csak szar van.
2016. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En mindig legalso arkategoriasat valasztok es meg elek:D nyilvan ha plazma tv-t,medencet meg all inclusive ellatast akar az ember akkor olyat nem itt talal valoszinuleg.
2016. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem a normalisat, hogy elviselheto. Tulelheto. Sajnos nincs 100 ezernel tobbem egy szallasra 1 hetre.
2016. júl. 20. 11:08
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:

Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy mindenféle árkategóriát kipróbáltam és rendszeresen megyek luxustól, a legolcsóbbig mindenfélébe, sőt sátorozni is szoktam.

Luxuskategóriát évente egyszer engedhetek meg magamnak, azonban imádok kirándulni, imádom a természetet, minden szabadidőmet az otthonomtól távol töltöm.

Ha a cél az, hogy szép helyeken járj, túrázz, mozogj, együtt legyél a családdal/barátokkal és nem olyan fontos a kényelem, a luxus, illetve, ha csak aludni jársz a szállásra, akkor bőven megfelel a legolcsóbb árkategória.

Fogd fel kalandnak és vágj bele bátran, azonban ne feledd, hogy minden szálláshely annyit ér, amennyibe kerül, ahogyan már más is írta.

Sokszor a helyet kell megfizetni. Tengerparton, vagy parthoz közel, ill. hegyi tóhoz közel mindig drágább, mint távolabb, a magas hegyek tekintetében pedig minél magasabb ponton van a szállásod , annál drágább, nagy városban is általában drágább, mint vidéken, szóval összegzésképpen ha olcsó helyet szeretnél, akkor ne keresgélj a túl frekventált helyek között.

2016. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

En csak aludni jarnek haza a szallasra. Na jo, azert wi-fi vagy valamilyen net legyen.


De ezt leszamitva egesz nap kint csavarognek a varosban.

2016. júl. 20. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!