Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyan kell e-mailben szállást...

Hogyan kell e-mailben szállást foglalni?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel megyünk az őszi mondoconra és ahhoz van kedvezményes conszállás. Egyik lehetőség a Treestyle hostel. A mondo oldalán azt írták, hogy fel kell tüntetni az e-mailben a nevet, lakcímet, születési adatokat, stb. Ja meg hogy a Mondocon vendégei vagyunk. De én még sosem foglaltam szállást, ezért kérnék egy kis segítséget. Hogy szólítsam meg a címzettet? Mindhármunk adatait fel kell tüntetni? Stb. Valaki lécci irjon valami példát. Köszi 15/L

2016. szept. 8. 21:14
 1/6 s55 válasza:
100%

Tisztelt/kedves X Y, (ha nem nagyon elegáns helyre mentek, nem kötelező a tisztelt)

szeretnénk szállást foglalni 3 főre ...-tól ...-ig, mondocon rendezvény vendégeiként. (ha kell egyéb info, vagy kérdésed van ezeket ide írd)

Köszönettel:

Név, alatta adatok, többiekét is érdemes, bár ha nem küldöd és kell, nyilván szólnak.

2016. szept. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Az első jól írja, bár én Tisztelt-et írnék az elejére.


Mindig Tisztelt-el kezdjük a levelet, kivéve, ha baráti levél.


:)

2016. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) illetve mégegy kérdés:az baj lehet hogy mind a hárman kiskoruak vagyunk?
2016. szept. 9. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Most nem azért, de ha nem vagytok képesek megírni hárman egy szerencsétlen levelet, hogy szeretnétek szállást foglalni, és értelmezni az egyértelmű iformációkat (tüntesd fel a nevet, e-mailt stb) akkor muszáj pont nektek elmenni bárhova is szülők nélkül?


Inkább maradjatok otthon és tanuljatok meg ilyen alap dolgokat megcsinálni, ahelyett, hogy mindenféle jelmezbe bújkáltok, mert az nem tanít meg elküldeni egy egyszerű e-mailt.

2016. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó, gondolom te 15 évesen 1000 ilyen levelet megírtál már.


A szervezőktől meg kérdezzétek meg (akár telefonon úgy egyszerűbb), hogy kiskorúakat fogadnak-e vagy kell-e szülő beleegyezése vagy sehogy se fogadnak.


Meg ezt is megkérdezheted, hogy akkor mindhármótok adatai kellenek e (de szerintem nem, mert szállásfoglalásnál 1 név szokott kelleni, azé aki foglalja).

2016. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen azért már elvárható az életképesség, ha pedig nem, ne menjenek sehová. Ha egy levél megírása gond, akkor mit csinál, ha eltéved?
2016. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!