Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi költő pénzt vigyek...

Mennyi költő pénzt vigyek Angliába?

Figyelt kérdés
Május 1.-én megyünk osztály kirándulásra Angliába.De Május 1-től 9-ig tart 4 napot leszünk Angliába, 1-et Belgiumban Brüszelben és 1 napot Párizsban.Mennyi költőpénzt kellene vinnem szerintetek? Most 80 fontom van és 70 euróm. Szállás és kaja lesz péntek délután indulunk aznap ott alszunk a buszon másnap már a transzit szálláson és csak vasárnap reggel lesz először reggeli.

2015. ápr. 24. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
én szíverősítőből pakolnék fel, mert ott drága lesz
2015. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Az ottani árakat azt nem tudom, de saját tapasztalatom az hogy ha kiszámoltad arra tegyél rá 15%-ot, vagy még jobb ha minél többet viszel, amennyit csak tudsz. Megbánni nem fogod, mert legfeljebb visszahozod vagy elteszed máskorra, viszont ehetsz ihatsz ahogy jólesik és még vásárolhatsz is pár dolgot.
2015. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Számolj azzal is, hogy hiába van kaja a szálláson, csak meg fogsz éhezni. Innivalót is venni kell, én az itteni csapvizet nem innám.

Egyébként attól függ minden, hogy miket szeretnél megnézni, mennyire szeretsz vásárolni.

2015. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a csodás ötlete volt ez az út? Busszal mentek? 1-1 nap egy városra kb semmi főleg, mert az utazás jó sokat elvesz.

Amúgy igen, annyit vigyél amennyit nem sajnálsz.

2015. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
én vinnék két Petőfit meg egy József Attilát
2015. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TappancsMancs ***** válasza:
52%

Azt jó ha úgy számolod hogy kaja lesz az nem jelenti a komfortos étkezést. Reggeli kb annyi hogy zsöbi darab vaj darab jam és tejeskávé. Az első mekiben vennél egy menüt, aztán délig valahol egy fagyit és ücsit, abéd valószínűleg okész erre ügyelnek, de desszert lehet nincs benne. Abédtől vacsiig meg vennél út közben ücsit fagyit csokit, csokit hazaira is mert ugye belgiumicsokidejó :) Aztán városon belüli közlekedés - jegyek. Belépő ahova kellhet nektek. Aztán ha meglátsz egy jó pólót meg is tudjad venni ha neked olyan. Vacsi után meg felvinnél kaját piát a szobába amit nap közben vettél estére.


Vigyél amennyit csak tudsz, úgy gyakorlatiasabb. ;)

2015. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TappancsMancs ***** válasza:
ennyi elírással is rég írtam :)
2015. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 TappancsMancs ***** válasza:

május 1 péntek - reggeli-ebéd-vacsora? háumács?

május 2 szombat - reggeli-ebéd-vacsora?

május 3 vasárnap - reggeli (lehet kipótolnád)


A kaját bár mondtad de jobb ha az ebédet veszed komolyan belőle, bár függ ez az igényeidtől is meg hogy mennyire vagy bekajálós. Az itteni élelmiszer árakat általában veheted, de ne a párizsi kategóriából. Meg inkább vedd végig mikor mit ennél saccolva. Költőpénz..? Mire költenél? Múzeum drága lehet (pl).

2015. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én Párizsban voltam két hónapja bő 1 hetet, szállás és reggeli volt, más nem. Belépőkkel, kajával, szuvenírrel (meg esti piás-bulikkal:) ) költöttem el összesen 400 euró körül a 9 nap alatt.
2015. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Akkor viszek egy csomó kaját és innivalót is. Ja amúgy Angliába családnál leszünk. Igazából ez nem osztálykirándulás hanem tanulmányi kirándulás és a sulim minden évben megszervezi ezt. Igen busszal megyünk. Amúgy azért leszünk 1-1 napot Brüsszelben és Párizsban mert Anglia a főcél. Páriszba csak az Eiffel tornyot nézzük meg és bemegyünk a Disneylandbe. A belépők már kivannak fizetve.
2015. ápr. 25. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!