Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Helybe is lehet jegyet venni...

Helybe is lehet jegyet venni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Októberbe Párizsba utazunk és felszeretnénk menni az Eiffel-toronyba. A neten néztük is a jegyeket de azt írja hogy már nem kaphatók vagy valami ilyesmi. Elvileg lehet ott is jegyet venni csak órákat kell várni hogy sorra kerülj gondolom. Szóval valaki olyan segítségét kérném aki járt már ott vagy más okból de tudja hogy mi hogyan van ott.

2015. szept. 8. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol nézted? Itt egy francia link, de csak akkor tudok Neked pontos választ adni, ha Te is megadod a pontos dátumot, amikor menni akarsz.


[link]

2015. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
október 17
2015. szept. 16. 14:11
 3/5 A kérdező kommentje:
igen ezt a linket én is megtaláltam és itt van lefoglalva már novemberre is. Azért kérdeztem hogy mindenhol azt írja hogy nem lehet lefoglalni mert már le van egész hónapra, és hogy akkor lehet e ott helyben?!
2015. szept. 16. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, Te tetted fel a másik Eiffel-tornyos kérdést is, ott válaszoltam. :)
2015. szept. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
milyen másik kérdés?
2015. okt. 14. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!