Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Bookingon foglalt szobát kp...

Bookingon foglalt szobát kp kell fizetni helyszínen?

Figyelt kérdés

Vagy tegyem kártyára a pénzt és ott levonják?

Csak annyit ír,hogy ellenőrzés céljából zárolhatnak,többi az érkezés napján fizetendő!

De ha ráteszem,ők zárolják és mégis kp kér,mit csinálok,hiszen milliomos nem vagyok,hogy mindkét helyen legyen 160ezer.Tapasztalat?Köszi


2017. febr. 27. 18:50
 1/9 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy szállodánként eltérhet de én eddig mindig ott fizettem távozás előtt. Lehetett készpénzzel vagy kártyával is fizetni, csak az idegenforgalmiadót kell mindenképp külön, kp-ban fizetni.
2017. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. febr. 27. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem még soha sem kellett előre fizetnem, pedig már sokszor foglaltam azon az oldalon keresztül.

Még a kártyaadataimat sem adtam meg soha.


A kijelentkezéskor kiállították a számlát, ami ugye nem csak annyi, mint amennyi a foglaláskor szerepel, hanem benne vannak egyéb tételek is - pld. ottani fogyasztás, minibár,étterem, egyéb szolgáltatások - szauna, kölcsönzés... - és akkor fizettem. Az IFA-t kell egyedül KP-ban, a többit tetszés szerint Kp., bankkártya, SZÉP-kártya...

2017. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szállodától függ.
2017. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ritkán van pénz a kártyámon, mert mindig le szoktam venni. Eddig egyszer törölték a foglalásomat, gondolom azért, mert tudták zárolni az összeget. Egyébként én is mindig helyszínen szoktam fizetni kp-ban. De tényleg a szálláshelytől függ.
2017. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Abszolút szállodától függ. Van, amikor előre le is veszik a pénzt, van, amikor csak zárolják, aztán ott fizeted, ahogy akarod. Akkor, ha kp-val fizetsz, a zárolást persze azonnal feloldják.

Olyan is volt, hogy még csak zároláshoz sem kértek kártyaszámot, semmi "biztosítékot" nem akartak: simán odamentem, és fizettem.

Szóval totál szálloda-függő.

2017. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Háát elég rizikós! Nekem sem szokott a kártyán pénz lenni,most is csak egy kevés van rajta,tudjanak esetleg két napit zárolni! De ha leakarná csapni és nincs rajta,akkor meg törölheti simán a foglalást?

Azt hiszem,biztonságosabb annyit rátenni,amibe a kerül pontosan,indulás előtt meg pár nappal érdemes lehet felhívni őket!

Köszi mindenkinek! :)

2017. febr. 28. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, törli, de előtte e-mailben figyelmeztet, és ad határidőt. Nekem legalább múltkor így volt.
2017. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszi. Ma 2 eurót lecsaptak,de egy perc múlva visszatették,gondolom tesztelés! :)
2017. febr. 28. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!