Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Most elöször van lehetőségünk...

Most elöször van lehetőségünk arra, hogy a családommal elmenjünk nyaralni, , vigyek e magammal mindent pl sampon, törölköző, vagy ott kapunk?

Figyelt kérdés
Bocsánat ezért a kérdésért , de tényleg nem tudom
2017. máj. 14. 14:47
 1/5 anonim válasza:
35%

ez nagyban függ attól hogy milyen szintű helyre mentek.

vigyél, abból nem lesz baj, elférnek eza dolgok kis helyen is.

2017. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Basszus! Ha nem írod meg, hogy egyáltalán hová mentek, mi honnan tudjuk erre a választ??!
2017. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Törölközőt mindenképp vigyél, de nagyban számít hogy hova mentek, általában jobb ha ilyen dolgokat visztek magatokkal, mert ha ott adnak is kitudja milyen olcsó pancsolt szemetet adnak.

Én úgy vagyok vele hogy sampont, tusfürdőt viszek magammal, vagy megveszem ott helyben, ahogyan törölközőt is viszek meg legalább egy napra való kaját ameddig kitapasztalom mi merre hány méter. Autóban elfér, én meg maximum környező országokba megyek nyaralni oda meg csak autóval szigorúan.

2017. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Oh ez tényleg nagyban függ, hogy hova mentek.


Szállodákban általában törölközö és sampon is van. De még sok apartman is biztrosítja.

2017. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%

Hova mentek?

Hotel? Hány csillagos? Törölköző szokott lenni, de tisztálkodási szerek csak a 4-5 csillagosakban.

Apartman? Kiadó szoba? Ott nem szokott általában lenni semmi.

2017. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!