Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Fontos? Booking.com

Fontos? Booking.com

Figyelt kérdés
Booking.com-on lefoglaltunk ma egy vissza nem térítendő szállást, (ezt nem olvastam). és lemondtam pár órával utána, mire jött egy e-mail, hogy 195 euroért sikeresen lemondtam. Valós kártyaszámot, meg adatokat adtam meg, keret is van rajta. Akkor ez ennyi? Vonják is le?
2017. aug. 2. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bezony. Ez volt a tanulopenz.
2017. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk még megpróbálhatsz egyezkedni a szálláshellyel, pl úgy, hogy indoklod a lemondást vagy úgy, hogy inkább mégis oda foglalsz.


Tudnod kell, hogy a vendéglátásban az egyik legnagyobb kockázat a lemondás. Ha utolsó pillanatban lemondanak egy szállást, akkor oda nem biztos, hogy találsz vendéget, 0 bevételed lesz. Ezért inkább kedvezményt adsz annak, aki vállalja, hogy tuti nem mondja le, vagy ha mégis akkor kifizeti a károdat. Így tudnak olcsók maradni, cserébe neked is be kell áldoznod a rugalmasságot.

2017. aug. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Booking.com-on lefoglaltunk ma egy vissza nem térítendő szállást, (ezt nem olvastam). és lemondtam pár órával utána,"


És miért mondtad vissza? Ha azért, mert vissza nem térítendő, akkor nem volt érdemes lemondani, mivel most így meglehetősen rosszul jártál: se pénz, se szállás.


Nem lenne jobb mégiscsak lefoglalni/elmenni arra az időpontra, ahogy írta valaki?

2017. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végül felhìvtuk a szállásadòt, kicsit morcos volt.. de adott egy neki kedvezőbb ajánlatot. egy családi szoba helyett, 2 standard szobát kapunk, pedig az előzőleg lefoglalt családi szoba még mindig szabad :) De hát örülünk,hogy egyáltalán nem dobtuk csak ùgy ki az ablakon a pénzt.
2017. aug. 3. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, örülök, hogy rendeződni látszódik a dolog :-) (5-ös vagyok)
2017. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, nem, 4-es :D Meleg van ... :-)
2017. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyanigy jartam.magyar szallas?
2017. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!