Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A booking.com tényleg ajánlhat...

A booking.com tényleg ajánlhat olcsóbb árat?

Figyelt kérdés

Még sosem használtam a bookingot, legfeljebb a képeket nézegettem rajta. Most írtam az egyik olasz hotelnak, hogy adjon árajánlatot 5 éjszakára, megadtam a dátumot is. Visszaírtak, h kb 150e ft lenne. A booking.com-on ugyanez a szálloda ugyanerre az időre csak 128ezer lenne. Akkor most ha emailben foglalom le a szállást, akkor drágább, mint ha a bookingot használnám?

Tudom kicsit hülye kérdés. De ugye ez nem vmi átverés, vagy fantom ár?



2017. júl. 11. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szállodát vagy írj e-mailt és kérdezd meg őket. Meg fogják ők is adni a kedvezményt amit a booking ad.
2017. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De hát írtam nekik emailt, pont ez a kérdésem lényege :D

Emailben jóval magasabb árat adtak meg, mint ami a bookingon szerepel. Ezt kérdeztem, h ez hogyan lehetséges.

2017. júl. 11. 11:07
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem fantom ár. Én komolyan kitépem a hajam ettől a sok marha embertől, aki mindig és mindenben az átverést keresi! Te is mindenkinek hazudsz és magadból indulsz ki, vagy mi? Természetesen azt az árat kell fizetned amit a booking ad. Mi a fenéért hívogatnád a hotelt külön? Miért nem tudsz bookingon foglalni, tiltja a vallásod???
2017. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ne ugorj ki a bőrödből, nincsen semmi baj. Fantomárak meg sajnos tényleg előfordulhatnak, lehet hiba, elírás, rejtett költség stb, minden előfordulhat:

[link]


Szép napot, és igyál kamillateát, hogy megnyugodj :)

2017. júl. 11. 11:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, hogy hívd fel vagy e-mailt mert ha rákérdezel, hogy a bookingon ennyi és itt miért nem akkor vagy kapsz kedvezményt vagy elmondják h a booking hibás
2017. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek nagy rèszèben a bookingon olcsòbb mint ha a hotel sajàt oldalàn foglalsz.
2017. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Akkor tényleg inkább bookingozok.
2017. júl. 11. 12:32
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Tévedés, a Booking többnyire drágább, viszont megbízhatóbb (és főleg zömében ingyen lemondható). A szállodák árpolitikája bonyolult. Többnyire csomagban értékesítenek, ezért előfordul, hogy egy éjszakára a helyszínen többet kérnek, mint a Bookingon. A konkrét valóságot úgy tudhatod meg, hogy megnézed a szálloda honlapján is. Én néha így, néha úgy foglalok. Ha bizonytalan az utazás (időpontja) valamiért, akkor mindig a Bookingon.
2017. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha majd nem csak képeskönyvnek használod az internetet, és megtanulsz mellé olvasni is, akkor majd rájössz, hogy az ott működő cégek azt adják, amit ígérnek.

Aztán majd nagysokára rájössz, hogy vannak a booking.com-nál színesebb képeket felrakó, és még több betűt kiíró oldalak is. Sőt, olyanok is, amik olcsóbbak a booking.com-nál is. Gondolom akkor egy másik világ fog összedőlni benned.

De most csak annyit segítenék, a bookingon kétszázvalahány eurós foglalás felett kaphatsz 75 euró kedvezményt is. De ahhoz meg kell tényleg tanulnod olvasni.

2017. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én próbáltam megtanulni olvasni, de valahogy nem ment! :D

Azért szoktam itt kérdezgetni, mert itt hébe-hóba válaszolnak olyanok is, akik velem ellentétben nem teljesen analfabéták.

Köszönöm szépen amúgy a válaszokat. Végül egy olyan hotelt foglaltunk, ahol emailben a bookingon kiírt árral megegyezőt ajánlottak.

2017. júl. 11. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!