Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Cseréljünk velük szobát?

Cseréljünk velük szobát?

Figyelt kérdés

ma toltjuk a férjemmel a nyaralasunk masodik napjat. ma kora delutan az egyik srác bekopogott hozzank es megkerdezte hogy nem-e cserelnenk veluk szobat mert az o szobajuk az apartman kozepen van a milyenk meg a szelen, es a baratnoje nem birja a bezartsagot, ezert szeretnenek szobat cserelni velunk. azt mondta eddig mindenki elhajtotta oket, de mi a ferjemmel azt mondtuk neki hogy holnap reggelig meggondoljuk. mellesleg 12 napra jottunk igy hat eleg sok cuccunk van :D a srac meg a baratnoje kb 18-20 evesek, ami nekem santit a sztoriban, hogy a buszon pont mogottem ult a lany (igen busszal jottunk, 32 ora buszozas volt) es a holgyike egy szoval se emlitette, hogy rosszul erzi magat, pedig 72 ember volt a szuk buszon rajta kivul. szerintem ha valaki nembirja a bezartsagot, az nem bir ki 32 orat bezarva egy buszba, tomerdek emberrel mellette.


29N / 36F



2017. aug. 12. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért cserélnétek? A végén jól ráfizettek, ha kiderül, hogy ott valamit tönkretettek és rajtatok hajtják be a javírási díjat.


Ha nekik nem tetszik a szoba, akkor az üzemeltetövel beszéljenek, neki van joga másik szobát adni.

2017. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se cseréljetek.

Ha valami problémájuk van, akkor az utazásszervező cégnek ill. idegenvezetőjének szóljanak - majd ők intézkednek (ha busszal mentetek, akkor nyilván van utazási iroda, aki levitt Titeket)

2017. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Előttem szólóknak igazuk van én sem cserélnék..az sincs kizárva, hogy valamelyik 'falszomszédjuk' zajosabb a kelleténél és azért is akarnak veletek cserélni, mert zavarja őket..ha ennyi időt kibírt az utazáson fóbiásan, akkor lehet nem is az...
2017. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol vagytok, hogy 32 óra volt az út?
2017. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kefalonia :)
2017. aug. 12. 22:31
 6/7 anonim válasza:
Na csereltetek? Ez nekem is furcsa hogy nem az idegenvezetőnek szol
2017. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem csereltunk :). Felajanlottam hogy haza telefonalok az illetekes utazasi irodanak, de azt mondta megoldja mashogy.
2017. aug. 13. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!