Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha a Booking-on foglalok...

Ha a Booking-on foglalok szállást akkor minden esetben lehet készpénzzel fizetni?

Figyelt kérdés

Ha kiválasztanék egy random szállást az a baj hogy nem tudom őket megkérdezni mert nincs email és ha lefoglalom akkor nem biztos hogy jó lesz majd az a fizetési módszer.

Ha a bankkártyáról levonnák: rendben

Ha a helyszínen kell készpénzzel fizetni: rendben

Ha a -II- bankkártyával: az nem lesz jó (mert a kártya nem az enyém, de ő megengedte hogy használjam)



2017. okt. 15. 09:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Tehát a szállodáknál elfogadják a készpénzes fizetést?
2017. okt. 15. 09:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Bárhol elfogadják a kp-t. Amúgy foglalás után már fel tudod venni a szállással a kapcsolatot. Sőt előtte is, ha megadták az elérhetőséget.
2017. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha ott helyileg a szállodánál foglalom a szállást akkor drágább lenen mintha neten foglaltam volna?
2017. okt. 15. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden szállàsnàl, az egyèb informàció rèszben ott van, hogy milyen fizetèsi módok az elfogadottak.
2017. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy van olyan szálloda amelyik nem fogad el készpénzt. Sok akár többféle valutában is.


A kártyaadatokat csak garanciaként kérik el. A lemondási feltételeknek megfelelően a hotel zárol vagy zárolhat megfelelő összeget a számlán.


Ha nem jelensz meg vagy nem lemondható de mégis lemondod akkor pedig megterhelheti a számlát a szállás árával vagy egy éjszaka árával. (Ahogy a feltételekben meg van határozva.)


A booking egyébként megbízható, jó honlap.



Esetleg a foglalás után felveheted a hotellel a kapcsolatot, hogy vonják le a számláról nyugodtan az egész összeget, nem akarsz a helyszínen kp-ben fizetni. Ha megteszik akkor minden tiszta sor.


Vagy írhatsz nekik azért emailt, hogy rákérdezz a gyakorlatukra.


De szerintem a banki átutalástól sem zárkóznak el. Ezt is meg lehet beszélni és akkor adnak egy bankszámlaszámot.

2017. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez is Te vagy?

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..


Mert itt már leírtuk ugye, hogy nem használhatod már kártyáját - akkor sem, ha megengedte. DE!

Ha megengedte a kártyatulajdonos, akkor miért nem Ő foglal a Te nevedre?


"az a baj hogy nem tudom őket megkérdezni mert nincs email" - ezt mondjuk azért nehezen tudom elképzelni, hogy nincs email címe egy szállásnak - vagy ha nincs megadva, akkor a neten ne lehetne rákeresni.


Ha végképp nem boldogulsz, akkor meg nyugodtan megkérdezheted a Booking ügyfélszolgálatát, akár az adott szállással kapcsolatban is - segítőkészek :-)

2017. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!