Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Airbnb-rol valakinek van...

Airbnb-rol valakinek van negativ tapasztalata? Mire figyeljek oda, hogy ne tudjanak lehuzni, atverni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 20. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak pozitív tapasztalatom van, de próbálok olyan helyre menni, ahol már mások is voltak előttem.
2017. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Miért épp a negatív tapasztalatokra vagy kíváncsi? Amúgy egy dologra kell figyelni, el kell olvasni minden betűt, amit leírnak. Meg kell nézni minden képet, amit feltöltenek, és gondolkodni is kell a foglalás előtt.
2017. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasom a kommenteket mindenképp. 4x voltam Airbnb altal, Mo-on és külföldön is. Nem volt negatív tapasztalatom. Nem volt lehúzás és átverés. Szerintem ez egy megbízható oldal, ha valami gáz lenne azt egyből jelentenék az Airbnb office-ba és szerintem kitiltanák a nem korrekt szállásadót vagy vendéget.
2017. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen negatív tapasztalatom volt, az egyik szálláson a tulaj nem fizette be a netet, nem volt wifi. A közös területeken (porta, medence környéke, tetőmedence, tetőétterem) volt, úgyhogy nem jelentett nagy problémát, amúgy is csak 3 éjszakát töltöttünk ott.:-) Ilyesmit nehéz kivédeni, bár ha gyakran előfordul, az látszik az értékelésekben. Egyébként meg el kell olvasni, amit írnak róla a vendégek, nemcsak azt, amit a tulaj felrak.
2017. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer volt egy kellemetlen last minute törlés, az sem az oldal hibájából, írtam panaszt, adtak 30000 Ft kreditet a következő foglalásomhoz. Egyébként remek dolog, több, mint 30 utamhoz használtam őket, 4 kontinensen, többször harmadik világbeli országokban és mindig minden rendben volt.
2017. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként remek dolog, több, mint 30 utamhoz használtam őket, 4 kontinensen, többször harmadik világbeli országokban és mindig minden rendben volt."


Csak megerősíteni tudom, hozzátéve, hogy sok olyan szállás van, amit máshol nem tudsz foglalni. Mivel nagyon sok függ a vendég visszajelzésétől, a házigazdák nagyon kedvesek, segítőkészek, nekem pl. orvosi ellátást is intéztek, adnak helyi tippeket pl. kajálásra, túrák intézéséhez, transzferhez stb, több helyen meghívtak családi ebédre, vacsorára is. Egyébként a szállásadók is értékelik a vendéget, érdemes odafigyelni a halyi szokások betartására, összességében jó kis közösség.

2017. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!