Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Gyerekkel London melyik...

Gyerekkel London melyik részén érdemes leginkább megszállni pár napra?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen célból? Annak fényében választanék szállást, hogy mi dolgom ott, mihez kell, hogy közel legyen.
2018. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 enigmapont ***** válasza:
Szerintem majdnem mindegy, csak ne keleten. Na jo, gyerekkel azert nem art meg, ha metro vagy vonat kozelben lesztek.
2018. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szánj időt a tervezésre ( [link]

Töltsd be London térképét, nézz ki (néhány) metró megállót és a környéken keress szállást ( [link] [link] stb).

Olyan szállást válassz, amelynél indulás előtt pár nappal is lemondhatod, mert gyereknél bármi, bármikor előjöhet! :-(

2018. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VZO válasza:

mi novemberben voltunk, 2 gyerekkel, és Greenwichben (ami még a belső központi zónához tartozik) szálltunk meg a Premier Inn-ben, jó áron, színvonalas szállás, tömegközlekedéssel a belváros 20 perc, és közel a Cutty Shark és gyalogos alagút a Temze alatt meg a Tengerészeti múzeum is. Ide busszal mentünk utolsó nap, addig a csomagokat a szállodában hagytuk.

DLR megálló és este 11-ig nyitvatartó kis bolt a közelben, a DLR kényelmes tágas tiszta és mindig van ülőhely, nekem jobban bejött, mint a metró.

A booking-on foglalható, és aznap délig lemondható ingyenesen.

Csak ajánlani tudom!

2018. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Busszal kb 20perc a belváros :) thelondonpeckhamhotel.co.uk/hotel-overview.html
2018. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!