Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lehet alkudni a Magyarországi...

Laca2016 kérdése:

Lehet alkudni a Magyarországi szállások, welness hotelek árából?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 17:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én 4*-os hotelben vagyok értékesítő és nem szoktam hagyni, hogy alkudjanak az árból vagy a fizetési feltételekből. Ha nem tetszik vagy sokallja, lehet máshova menni, ennyi. Nekem és a kollégáimnak ellenszenvesebb ha valaki előadja a személyes életét meg stb. csak hogy 2-3.000 Ft-ért kevesebbért jöhessen ide meg közben az időmet is rabolja és fáraszt. Nem véletlenül azok az árak amik, mi is profittal tudunk működni, van az az ár amiért nem éri meg idehozni a vendéget. Ezenkívül sok helyen nincs is ilyenre jogosultsága az értékesítőknek meg vezetői ellenjegyzés kell a különböző kedvezmények adásához. De általában főszezon előtt hétköznap nem vészesek az árak.
2018. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én szállodámban nem sokáig lennél értékesítő ilyen üzleti érzékkel.
2018. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mi a neve a szállodádnak?
2018. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!