Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Gyopárosfüdrő vagy Gyula a...

Gyopárosfüdrő vagy Gyula a jobb hely gyógyfürdő, szállás, látnivalók szempontjából?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyula. Az egyik kedvenc városom.
2018. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyula. Bár Gyopároson mèg nem voltam, nehéz lehet überelni.
2018. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gyopároson egyébként lehet a tóban fürödni vagy csak sétálni körülötte?
2018. máj. 1. 12:55
 4/11 anonim válasza:
A gyopárosi fürdő fényévekkel jobb. De ott csak Orosháza van. Sokmindent nem lehet csinálni. Gyulán meg igen.
2018. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem lehet. Mi legalábbis nem láttunk ilyesmit. A szálloda a tó partján van. Hotel corvus aqua. Ha tóban akarsz fürödni Bánkot ajánlom és ott a Tó hotel wellness mellette
2018. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Gyopárosnak lehet, hogy jobb a fürdője de azon kívül (sállodán kívül) nem nagyon tudsz mit csinálni. Gyula viszont turistás város: több kisebb-nagyobb (és jó!) múzeum a vártól az Andrássy kastélyon át Erkel Ferenc szülőházáig, + jókat lehet sétálni az Élő-víz csatorna mentén. Ráadásul (turistairodán) bérelhető biciklivel egy-egy óra tekerés távon belül van Békéscsaba (sok látnivalóval, plázával), Gyulavári, Körösmente, kastélyok)...
2018. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A Corvusban volt már valaki ?
2018. máj. 2. 23:19
 8/11 A kérdező kommentje:
Gyula Hotel Elizabeth lett
2018. máj. 3. 22:28
 9/11 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Teljesen egyértelmű, hogy Gyula, az almát a szőlővel ugyanis nem lehet összehasonlítani, noha mindkettő gyümölcs. Aki szeret 2-3 hétig lubickolni, meg sétálgatni, annak Gyopáros, csakhogy Te a látnivalókat kérdezted, az meg egyértelmű, hogy egy patinás, hajdani megyeszékhelyen rengeteg látnivaló van, egy fürdőhelyen meg csak víz, meg park.
2018. máj. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én voltam, mint mondtam. Az egy jó hotel. Bicajozni, csónakázni, strandolni lehet. Más szórakozási lehetőség nincs
2018. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!