Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnátok jó tanácsokat adni...

Tudnátok jó tanácsokat adni nyaralással kapcsolatban? Most megyünk először

Figyelt kérdés
A booking.com-on keresek szállást Olaszországba. Autóval szeretnénk utazni. A hely nagyjából meg van, de a szállás keresésnél el akadtam. Szerettem volna all inklusive szállást találni de egyszerűen nincs. Mindenhol csak a reggeli van benne az árban és akkor ugye ebédet, vacsorát, piát én állom. Nem nagyon vagyok tisztában az Olaszországi árakkal, de így szerintem a gatyánk is rá megy, vagy? Ti mit javasoltok?

2018. ápr. 29. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne a Bookingon keress csak szállást, szerintem inkább a szállás.hu-n , van külföldi szálláskeresési lehetőség is, és félpanzióra is szűrhetsz. Én inkább a szállás.hu-t használom.
2018. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És egy félpanzióba mi van benne?
2018. ápr. 29. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:
A reggeli és a vacsora.
2018. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb nyaralóhelyeken Olaszo-ban is találsz teljes ellátással szállást (pl. Szicíliában). De ott is rámegy a gatyád egy hétre. Hova szeretnétek menni?
2018. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szicília nagyon messze van. Mi a liguria tengeren gondolkozunk, Portofino vagy Sanremo, az utóbbi lenne a legjobb így Franciaországba is át ruccanunk, meg Pisa sincs messze tőle. Szerintetek?
2018. ápr. 29. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Na, ezek se lesznek olcsó helyek :)

Ha szeretnél kirándulni (gondolom, ha Pisába, San Remoba kirándulni akarsz), akkor miért lenne jó az all inklusive ellátás? Teljes panziót ezeken a környékeken is talász, akár a bookingon is. Én Olaszo-ban a reggelis ellátásra esküszöm, napközben eszünk valamit, van hogy csak fagyizunk, mert meleg van, aztán este valahol eszünk. Van hogy csak egy olcsóbb helyen, van hogy étteremben nem kevésért. Szóval én Olaszo-ban csak reggelis helyet keresnék.

2018. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Végül mi is maradtunk a reggelis helynél. Remélem jól választottunk. Foglalásnál kiderült, hogy legtöbb helyen csak hitelkártyával lehet fizetni, nekünk csak sima van, nagy nehezen találtunk egy PayPal-os lehetőséget, remélem ott nem lesz rá szükség
2018. ápr. 29. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha pl. Pisaba mennétek, akkor még annak sincs sok értelme, hogy csak egy városba foglaltok szállást, főleg, hogy autóval akartok menni. Bár ha én szerveztem volna, akkor sokkal inkább repülés Pisaba fillérekért, helyben autóbérlés, aztán a toszkánai körút megtervezése után Airbnb. Nem feltétlenül drágább, mint rommáhajtani a saját autótokat, plusz spórolsz majd' egy napot a szabadságotokból, az idő meg megfizethetetlen.
2018. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ám, ha úgy tudtam volna megszervezni ahogy én akarom biztos hogy nem oda megyünk hanem egy szép pálmafás szigetre mint pl Teneriffa vagy mit tudom én. De sajna a párom fosik a repüléstől. Így németből hazafelé menet megyünk olaszba aztán egy hét otthon és vissza. 3 napot el utazok,de kiütni nem tudom mint rossz fiút
2018. ápr. 30. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!