Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking-on foglaltam szállást,...

Booking-on foglaltam szállást, nincs szükség előrefizetésre, viszont a szállás mégis szeretne zárolni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A visszaigazolásban az szerepel hogy nincs szükség előrefizetésre, fizetni a szálláson kell, valamint a szállás július 11-ig ingyenesen lemondható, július 11. után a lemondási díj pedig € 57.60.

Felvettem a szállással a kapcsolatot a biztonság kevéért, (nem voltak túl bőbeszédűek) a válaszuk az volt, hogy még az érkezés előtt terhelni fogják a kártyám. Több kérdésemre már nem is válaszoltak.


Kérdésem az lenne, hogy a szállás vajon a teljes összeggel terhelni fogja a kártyám, vagy csak a lemondási díjjal? Illetve csak július 11. után, mikor már nem lemondható?

Van esetleg valakinek (hasonló) tapasztalata?


2018. máj. 22. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szállás függő a dolog. Érdeklődj tőlük. Van aki levonja a teljes összeget előre, és érkezéskor így nem fizetsz. Van aki csak az első éjszaka árát zárolja, van aki csak azért zárolja hogy ellenőrizze hogy van-e fedezet a kártyádon.
2018. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Bookingon a szállásnál, amikor azt látod, hogy ár... éjszakára, mellette van egy olyan, hogy lehetőségeim, reggeli, stb..

Itt van egy kérdőjel (kék), ha arra ráhúzod az egeret, akkor kiadja, hogy az adott szállás mennyit terhel, mikor és hogyan, milyen feltételekkel.

Ez minden szállásnál ott van, így mindegyiknél meg tudod nézni.

2018. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem zároltak már többször, többnyire Olaszországban. Volt, ahol a teljes összeget zárolták, de le nem vették, és csak azután oldották fel, hogy a helyszínen készpénzben fizettem. Ez mondjuk szívás lehet akkor, ha az embernek nincs dupla annyi pénze, mint amennyibe a szállás kerül.

Olyan is volt már, ahol zároltak, aztán még időben lemondtam az egészet. Minden további nélkül feloldották a zárolást.

Biztonság kedvéért legyen annyi pénz a kártyán, amennyibe a szállás kerülni fog, akkor tutira nem lesz gond.

2018. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a zárolásról nincs tájékoztató a kis kérdőjelre kattintva. Ott az van, ha előleget kell fizetni, de az teljesen más.
2018. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen változó.
2018. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!