Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Érdemes félpanziós ellátást...

Érdemes félpanziós ellátást kérni plusz 25 000 forintért egy szállodában? Vagy inkább válasszam az önellátást?

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kulcsszavakból gondolom, hogy Horvátország.😊 Szerintem attól függ, hogy helyben csak a strandta jártok majd le, vagy elmentek programokra, kirándulni. Ha az utóbbi, akkor nem éri meg szerintem. Mi Görögországban gyakran még reggeli előtt elindultunk, és kèsőn este értünk haza, tehát semmi értelme nem lett volna a fèlpanziót kifizetni. Ha csak strandoltok(ès szeretitek a helyi ízvilágot) akkor viszont lehet kényelmesebb befizetni a félpanziót.
2018. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább pénzügyileg gondoltam, hogy melyik éri meg jobban. Mert ha már befizetjük a félpanziót, természetesen el is fogyasztjuk, amit kínálnak, nem maradunk le róla :)
2018. jún. 13. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk az nem derül ki, hogy mennyi időre mentek és ez a 25 000 ft pontosan mennyi étkezést foglal magában :)
2018. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Egy éjszakára még egy luxusszállóban is sok, egy hètre viszont magad sem hoznád ki olcsóbban. Már csak az a kérdés, milyen minőségű és mennyiségű az étkezés.
2018. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyakran járok H.országba, így tisztában vagyok az árakkal.

Javaslom a félpanziót, mert az éttermi árak a csillagokat súrolják. Így viszont megvan a bőséges reggeli és a szintén bőséges vacsora.

A vacsora általában svédasztalos, de sok helyen étlapról választhatod ki a másnapi vacsdat.

2018. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 napra szeretnénk menni, és mondjuk néha megennénk 1-1 hamburgert, de egyébként meg boltból vásárolnánk.
2018. jún. 14. 19:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor maradjon a félpanzió szerintetek? :)
2018. jún. 14. 19:13
 8/8 anonim válasza:
Én ha nyralok (bár Horvátországban még nem voltam) akkor sosem kérünk félpanziót mert standon úgy is kajálunk meg elmegyünk étterembe, veszünk 1 pizzát vagy ilyesmi. De mivel nem nahyon tudom a Horvátországi árakat ezért ha nme akarsz egész héten pizzán, hamburgen élni (mivel abból kiindulva hogy az előttem való írta hogy drágák az éttermek) akkor kérj félpanziót. De ha jó neked az is akkor fölösleges. Mi azért nem kérünk mert itt Magyarországon nem túl drágák az étermek (monfjuk ez helytől is függ)
2018. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!