Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha a booking.comon lefoglaltam...

Ha a booking.comon lefoglaltam egy szobát 7745 Ftért, akkor az már fix? Külön költségek nincsenek csak ha valaki nem jelenik meg vagy bármi ok miatt már nem emelhetik meg ha én azon az áron lefoglaltam?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Visszamondhatjak barmikor.
2018. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem az nem lenne az érdekük
2018. júl. 19. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem világos, mit is kérdezel.


A booking.com oldalon a szállásadók euróban határozzák meg az árakat. A forint érték napi árfolyamon számított, s csak tájékoztató jellegű. Az euróban rögzített szállásdíj foglalás után már nem változhat. Az ezzel próbálkozó szállásadókat elég gyorsan kizárják a rendszerből.


Belföldre még nem foglaltam, de próbából megnéztem egy miskolci ajánlatot. A parkolási díj euróban volt megadva. Ha végig viszem a foglalást, akkor nyilván szoba áránál is találkozom ezzel.


Ha nem lehet ingyen lemondani, akkor azt a hányadot kell fizetned csak, ami a foglaláskor is volt.

2018. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az idegenforgalmi adó például tipikusan nen szokott az árban lenni.
2018. júl. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lejjebb görgetsz, ott van minden tudnivaló, hogy mi van benne az árban és mi nincs.
2018. júl. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha Magyarországon foglalsz szállás booking.com-on keresztül, ott is az euróban megadott ár a fix, ha a szálláson készpénzben fizetsz, azt fogják az aznapi árfolyamon forintra átváltani.
2018. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!