Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ti hol nyaraltatok idén...

Ti hol nyaraltatok idén nyáron? S milyen típusú szálláson? Illetve kivel?

Figyelt kérdés
Személy szerint otthon és a környéken. Szobam és fürdőszobám, illetve a közös konyhánk.

2018. szept. 21. 03:08
 1/6 anonim válasza:
37%

Szia mi anyukámmal, anyu pasijával, mamával és a 14 éves fiú tesómmal voltunk Horvátországban egy nagyon szép helyen, Porec nevű városban 😊 all inclusive szállodában 1 hétig... 😊 19/L


U.i.: Mentem volna inkább a pasimmal mint velük 😂😂😂

2018. szept. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
A párommal egy hazai városkában, ahol 4 napig nem csináltunk mást, csak a helyi termálfürdőben voltunk egész nap. A szállás apartman volt, reggelit-vacsorát magunk oldottunk meg, ebédet a strandon ettünk.
2018. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

(Azt nem értem ezeket hogyan lehetet lepontozni, de úgy latszik vkiknek sikerült)

2018. szept. 21. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elég sok helyen voltam idén (Portugália, Olaszország, Törökország, Kanári szigetek, UK, Magyarország - külföldön élek, nekem ez nyaralásnak minősül), de nyáron csak egy helyen. Általában 2 havonta utazom el valamerre, még kétszer fogok idén utazni. Ez a legnagyobb hobbim, a pénzem nagy részét erre költöm tárgyak helyett :) Utaztam már idén egyedül, baráti társasággal, a legjobb barátnőmmel és a férjemmel is (vele kétszer és még megyünk novemberben), az egyetlen közös pont az, hogy mindenhol Airbnbs lakásban szálltam meg. Nem szeretem a hoteleket, túl sterilek és lelketlenek számomra, ezerszer inkább bérlek egy kis szép kilátátsos, teraszos apartmant, főleg, hogy még olcsóbban is kijön.
2018. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy posztszovjet köztársaságban és a mediterrán régióban. Szállásom rokonoknál vagy szállodákban voltam. Szüleimmel, öcsémmel, menyasszonyommal.
2018. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Görögországban a barátommal, és apartmanban.

22/L

2018. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!