Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hol nyaraltok vagy nyaralta...

Ti hol nyaraltok vagy nyaraltatok kisbabátokkal belföldön? Milyen vendégházban vagy szálláson? Panzióban?

Figyelt kérdés
Mi vendégházba szeretnénk menni mert panelban lakunk olyanba ahol egy lépéssel kint vagyunk az udvaron kertben. Kis medencét viszünk szeretnénk egy kicsit jól összefüstölni magunkat. :) Babánk most 1,5 éves és imád kint lenni olyan helyet szeretnénk ahol bármikor el tudunk menni egy étterembe vagy hasonlóba. Ti hány éves babával hol voltatok nyaralni? Mi volt a program milyen volt a szállás?
2016. júl. 10. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Belföldön nyaralóban (családé), tengernél apartmanban. Külföldön városi körülmények között kevés csillagos szállodában voltunk kétszer is a férjem munkahelyi útjai miatt. Féléves koráig voltak ezek. Mindegyik csak 2-4 napos program volt. A program igazából ugyanaz volt, mint itthon: városnézés, néha étterem, egy-egy múzeum, stb.
2016. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

A lányunk is pont másfél éves! Mi zalakaroson voltunk egy társasüdülőbe. Volt kert de nem mentünk ki hisz kb 100 m-re volt tölünk a strand:) Most voltunk elöször 3-an nyaralni... Imádta!!!!

Nem is tudtam, h ilyen kis vizimanó:))

Miért nem mentek strandra? Miért csak kismedencét visztek neki? Biztos h nagyon élvezné..

4 napot voltunk. Elaz utolsó nap balatonra mentünk le. Volt csavargás, étterem, strand, játszóház, séta, focipályára is kimentünk rúgni párat..

Tényleg nagyon élvezte. Egy hangja nem volt szinte a nyaralás alatt.. Hozzá teszem a kislányom eléggé hisztis fajta. Én tudom ajánlani zalakarost. Onnan nincs messze keszthely, tele kis múzeumokkal. Látnivalókkal. Balaton sincs messze.ott is lehet nagyokat csavarogni..

2016. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor még csak baba volt, akkor a nagyszülőkhöz mentünk. Később, kb. másfél éves korától a Balatonhoz. Sátorba. A szállás első osztályú volt, semmi baj nem volt vele, kényelmes matrac, tiszta ágynemű, minden ahogy lennie kell.

Étterembe vittük magunkkal a babakocsit, de mindenhol volt etetőszék.

Az a jó az ennyi idős gyerekekben, hogy könnyű mellettük programot csinálni. HA nyugiprogramra vágysz, akkor ott az alvásidő. Ha meg menni kell valahová, akkor azt se teszi szóvá.

2016. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk a stég volt szempont mert a férjem pecás...mi Zánkán béreltünk egy apartmant, aminek volt nagy kertje, sütögetővel, vittünk a nagyszülőket is, hogy valóban tudjunk pihenni is (ne ugyanazt csináljam mint itthon)...közelben volt étterem, strand, pancsolni akkor még nem pancsolt, 7 hónaposan, még ülni sem ült, szóval egész nap kb egy pokrócon játszott a nagyiékkal, de nagyon élvezte, az alvása sem borult fel, vittünk utazóágyat, kivittük a strandra is kicsit, hogy a lábát belelógassuk a balatonba, ott is a pokrócon játszott...a férjem pecázott egész nap, én meg hol csatlakoztam, hol játszottam a babámmal, napközben mikor meg pecázni nem lehet, kettesben lementünk a partra fürdeni a férjemmel.

Mindenképp apartmant javaslok, ahol saját konyha van, én érzékeny is vagyok a tisztaságra, nem szeretem ha más használja idegen velem együtt a konyhát...így odamentünk egyből kieceteztem mindent, és utána már úgy éreztük magunk mintha otthon lennénk..jó ha van mikró, tűzhely, turmix gépet vittem, mert ugye jobbára püréket evett ennyi idősen.

2016. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sátor. Nagyobbal 7 hós korától évente, kicsi most lesz 1 éves, ő most kezdi a nyaralást. Tavaly nem voltunk, pocakosan.
2016. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi kibéreltünk egy nyaralót. 3 gyerekkel megyünk, nem szerettünk volna apartmanos megoldást, ahol esetleg zavarnak a gyerekek valakit, vagy minket zavarhatnak.

Szempont volt, hogy kicsit nyugodtabb helyen legyen, de azért ne a legutolsó utca legutolsó háza, és legyen valami játék az udvarban.

2016. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!