Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ismertek szállásadókat Horváto...

Ismertek szállásadókat Horvátországban?

Figyelt kérdés
Horvátországba szeretnénk nyaralni 2019 augusztusában. Édesanyám olyan helyet szeretne ahol fel tudná hívni a szállásadót, mert nem igazán szereti az internetes foglalást, mivel történt már a családban, foglalási hiba. Van e valakinek itt magyar ismerőse akinek van kiadó szállása? Ha angol az se nagy baj csak, nehezebben beszéljük az angolt :))

2018. okt. 8. 20:17
 1/4 D. Brasco ***** válasza:

El nem tudom képzelni,hogy milyen "foglalási hibát" lehet elkövetni.....azt meg még kevésbé,hogy emiatt miert mindenki a gyakorin érdeklődik hogy a horvatoknal ki ismer magyarul beszelő szallasadót.....

A neten ott vannak a képek/leírasok/vélemények az adott szallasrol....mivel tudja ezt überelni látatlanba valami,csak azert mert esetleg beszel a tulaj magyarul?!?

2018. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagybátyámék foglaltak szállást horvátországban és mikor odaértek másnak volt kiadva a szállásuk :))
2018. okt. 9. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott valami más probléma lehetett, én szinte minden tengerparton voltam, ez nem érné meg nekik. Egyébként van sok helyi iroda, ahol vannak elérhetőségek. Például néhány speciális igény esetén felhívom a tulajt és kész.

A hozzáállás azért eltérő a szezon foglaltságától függően, de ez a világon mindenütt így van.

Ha rákeresel, jó sok iroda jön fel, országos és városi is, és a legtöbb esetben van elérhetőség. Normál igény esetén fölösleges felhívni őket.

2018. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudok benne segíteni. Mi már évek óta járunk egy közvetlenül a tengerparton lévő magyar tulajdonú új apartmanba, ami Trogír közelében van.

A több száz méter hosszú strand is csak lassan mélyülő és mindössze 10 méterre van az apartmantól.

(Csak privátban tudom elküldeni az elérhetőségét, mert itt az oldalon reklámnak minősül.)

2018. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!