Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Elkötelezett keresztényként...

Elkötelezett keresztényként szeretném a szabadságom úgy eltölteni, hogy szerzeteseknél van szállásom. Mondanátok ilyen lehetőségeket?

Figyelt kérdés
Sok helyen van zarándokház stb de nekem csendességre, elmélyülésre van szükségem. Szeretnék pár napig úgy élni, mint ők.
2018. nov. 2. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Majkpuszta?
2018. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2018-as évben technikai okok miatt a Remeteség cellaházaiban szállásfoglalást nem áll módunkban fogadni. Megértésüket köszönjük!
2018. nov. 2. 09:31
 3/4 anonim válasza:

azt nem tudom hogy mennyit fogod látni a szerzeteseket, de mindenesetre Zircen van szállás náluk [link]

van a közelben egy arborétum is azt hiszem, meg felvonatozhatsz a Cuha patak mentén egy szép vicinálison

2018. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
előző vagyok: a Cuha patak völgyében - ha visszafelé nem vonattal jösz - az erdőben lehet egyet túrázni is
2018. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!