Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nem tudjuk hova kéne menni...

Nem tudjuk hova kéne menni nyaralni, a jó helyeket már lefoglalták, olyan 7-800 kilométeres körzetben bármi jöhet (Pécs). Ötletek?

Figyelt kérdés
Horváto. prioritást élvez, Balaton nem igazán bejövős, városnézésre túrázásra nyitottak vagyunk, 5 fő, angolul és magyarul beszélünk.

2019. máj. 12. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam hirtelen, mivel síelni járnak oda az emberek, nyáron talám kevésbé zsúfolt.


[link]

2019. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából a Bohinj tó környékét vagy az Isonzót mondtam volna, de azok felkapottabbak. Mi ezek közül Ribčev Lazban voltunk tavasszal és ősszel is, vissza fogunk térni.

Horvátországban csak az Isztriai félszigeten voltunk eddig, de ha kirándulósak vagytok, én hegyre mennék, tavak, vízesések közé.

2019. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szlovénia is szép és van minden: szép városok, barlang, túrázási lehetőségek, tenger
2019. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi Horvátországot régen elkerüljük. Szlovénia jó ötlet, de csak pár napra - Bled környékét nyáron nem erőltetnem, nagyon zsúfolt, viszont rafting az Isonzón (Soca) nagyon jó. Onnan irány az olasz tengerpart. Ha nem akartok tengerpartra menni, Észak-Olaszország: Dolomitok, tóvidék (Como, Lugano), a legjobb helyek túrázásra. De Olaszország igen drága, ezzel számoljatok.
2019. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menjetek a legjobb helyre: Bosznia-Hercegovinába. Rossz a híre, pedig minden szempontból jobb (a tengerpartot nyilván leszámítva), mint Horvátország. Olcsó, gyönyörű, Szarajevó meg a legjobb város, ahol eddig voltam 70 ország bejárása alatt. Rafting, túrázás, mecsetek, templomok, háborús emlékek, csevap és 300Ft-os sör.
2019. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
velencei tó
2019. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!