Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha egy olyan apartmanban...

Ha egy olyan apartmanban foglaltam nyárra szállást pár éjszakára, amit nem csak kiadásra, hanem eladásra is hirdetnek, van-e okom aggódni?

Figyelt kérdés
Augusztusra foglaltam néhány éjszakára. Előre fizetni nem kellett, azt majd a helyszínen, megjött a visszaigazolás, hogy vár a szálláshely. De azt csak most látom, hogy ugyanezt a helyet eladásra is hirdetik, méghozzá sürgősen. (De ugyanazon a honlapon, a részleteknél.) Ez mit jelent? Hogy esetleg megtörténhet, hogy jön majd az üzenet, hogy szállás lefújva, mert időközben elkelt? Nem igazán lenne jó, mert ezt is nehezen találtam, mint számomra megfizethető árú szállást, másikat találni ugyanarra a periódusra szinte lehetetlen volna. És én mindenképp akkor utazom, mert egy többnapos rendezvényen veszek majd részt.
2019. máj. 16. 19:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mindazonáltal, az egy dolog, hogy a tulaj esetleg azt írja nekem, hogy nem kell aggódni, ha el is adja, az új tulaj csak a szezon után veszi át. Ettől még símán lehet másképp, elvégre nem áll érdekében leírni nekem, hogy ha vevő akad, akkor bizony ugrott a szállás. Ezért is kérdem, hogy esetleg van-e rá általános szabály.
2019. máj. 17. 05:40
 12/17 anonim ***** válasza:
ha ennyire túlaggódod, akkor keress másik helyet. nem tudom minek ezt ennyire túlizgulnod
2019. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12: Ahogy írom, más hely nem igazán van számomra megfizethető áron arra a periódusra.
2019. máj. 17. 12:01
 14/17 anonim ***** válasza:
Telefonszám nincs? Én simán felhívnám a tulajt, és megkérdezném, hogy mire számíthatok, mennyire biztos a foglalás. Nincs abban semmi bizalmatlanság. Nyilván kedvesen, kulturált stílusban kell rákérdezni, nem nekiugrani.
2019. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na megkérdeztem, azt írja, az a régi hirdetés lehet, mert ők 4 éve vették, és nem szándékoznak eladni. Véletlenül kint maradt volna? Mindegy, úgy legyen!
2019. máj. 21. 17:15
 16/17 anonim ***** válasza:

Na végre!! Megspóroltál magadnak pár hónap idegeskedést - csak 2 x írtam (2-es, 9-es válasz), hogy KÖZVETLENÜL a tulajtól kérdezd meg.

Komolyan nem értem, miért választanak az emberek mindenféle kerülő utakat, amikor a kérdéseikre közvetlenül is választ kaphatnak :-)

2019. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16: Már akkor írtam e-mailt, de csak tegnap válaszolt. Telefonálni nem szeretek, mert beszédhibás vagyok.
2019. máj. 22. 02:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!