Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » E-önkormányzat - EL-ügy ASP...

E-önkormányzat - EL-ügy ASP portál másnál sem működik jelenleg vagy én bénázok?

Figyelt kérdés

Ellenőrzés 0 hiba a hiba listában, beküldéskor meg hibaüzenet tegnap óta:


Hibalista:


"A beküldés pillanatnyilag nem lehetséges.

Kérjük, később próbálja meg újra a beküldést!"


2019. okt. 15. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ma már küldtem egy bejelentkezést meg egy meghatalmazást is. De amúgy hulladék a rendszer, az egyik legrosszabb, amivel valaha is találkoztam.
2019. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most néztem előre tervezett , már lezárult karbantartást írt mára 9:00-10:00 között.


Ehhez képest - igaz tegnap skippeltem a felugró ablakot, most újra belépve elolvastam- tegnap du óta funkcióvesztésekről ír, hogy kitölthető az űrlap, de lehetnek hibák a portálszolgáltatásban. Most kapcsolati problémát ír az ASP. Legalább megtudtam, akkor hogy ott lesz a gond.


Eddig én sem küldtem ezzel, de ha ez ilyen marad akkor lesznek bajok. :-)

2019. okt. 15. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még 9 előtt küldtem, azért működhetett akkor. Sajnos kötelezővé teszik ezt a hulladék rendszert, sokat nem lehet tenni ellene :\
2019. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!