Mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés

Nagy kakiban vagyok ami patt helyzet.

Hitelt szeretnenk felveni es a poen az egeszben, hogy meg is adtak hosszu tortura utan es itt jo a nagy DE....

A ceg akinel dolgozom volt egy nav tartozasa regen.

Ez ki lett fizetve es toroltetve lett.(errol van nalam papir a vegzesrol)ez

A tenyleges torles 2019 marcius kozepen tortent es azota a cegbirosagnal nem lett torolve.

A bank megadta a hitelt, viszont amig nincs a cegjegyzekben torolve addig nem teszi elem a szerzodest.

Voltam a navnal es a cegbirosagnal is szemelyesen ahol nagyon kedvesek es segitokeszek voltak, beszeltem a behajtasi osztaly vezetojevel.

Eselytelenek nyugalmaval en kilincseltem mindenhol.

Sajnos nem tudtak segiteni mert hat a burokracia......

Szoltam a fonoknek aki szerint ez a torlesi kerelem tobbszor meg lett kerve a torlesi vegzesre hivatkozva.

A behajtasi osztalyvezeto mondta ha ez igy lett volna, akkor nekik kotelesseguk ez tenyleg levenni es szolni a cegbirosagnak, hogy a cegjegyzekbol is toroljek.

Ez max 1 heten belul lezajlik.

Szoltam a konyvelonek, hogy ezt a kerelmet ujra irja meg(erre is van formanyomtatvany) es adjon egyet nekem is amit beviszek szemelyesen hatha igy gyorsabb.

Azota a heten mindennap csak igergetes volt.

Mar ott tartunk, hogy a konyvelo kinyomja ram a telefont, a fonok meg fel sem veszi.

Bemegyek az irodaba es pont nincs ott egyik se(milyen veletlen)

Tehat van egy vegzes arrol, hogy nincs tartozas csak egy kerelmet kellene kuldeni a nav fele, hogy toroljek.

Miert lehet az, hogy ennyire sunnyognak?

Ha tenyleg kuldtek ilyen kerelmet tobbszor, akkor miert nem torolte a nav?

Van a tartozasnak egy ugyiratszama es a torlesnek is, ez megegyezik, tehat nincs is mas.

Mit tudnek tenni azugyben, hogy haladjon a dolog?

Tenyleg vegso elkeseredesemben megtennek mindent.

Mar arra is gondoltam, hogy lefizetni valakit, de ebben nem vagyok jartas, hogy mikent hozzam fel egy hatosagnal es kit lehet.

Nem ertem, hogy miert nem lehet egy nyomorult papirt elkuldeni a nav fele.

Nagy a gyanum, hogy van mas saruk is ami mondjuk meg nem jott elo es ha most ok bejelentkeznek a navnal akkor eloterbe kerul.

Remelem valaki itt tud segiteni...

Legvegso opcio atmenni masik munkahelyre es varni 3-4 honapot.

De akkor uj szerzodes, ertekbecsles plusz tortura.

Idegileg mar nagyon kivagyunk a parommal...

A navnal azt sem ertettek, hogy a bank miert szimatol a ceg utan, o nem hatosag.

Nagy csapdaban vagyunk es egy nyomorult papirt nem lehet odaadni.

Koszonom elore is a segitseget!!



2019. nov. 1. 07:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mennyi idon belul kuldik ki a nullas igazolast?
2019. nov. 5. 13:04
 12/15 anonim ***** válasza:

A ceg konyveloje azt mondta, hogy amig ezt nem torlik, addig nem adnak ki nullas igazolast.


Akkor a könyvelő hülye. Az igazolásnál a fennálló tartozást nézik, az meg állítólag nincs. Én is kértem már hasonló okból nullást, mert a bank a cégjegyzékben végrehajtást látott, és kérte, igazoljuk, hogy ez nem áll fenn. Simán kiadja a nav.

2019. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A nullás változó, van, újabban legkésőbb másnapra megkapom.
2019. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ezt en ki tudom kerni vagy csak a ceg hivatott ra?
2019. nov. 5. 15:03
 15/15 anonim ***** válasza:
csak a cég kérheti.
2019. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!