Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Vámkezelés - ha nem fizetem...

Vámkezelés - ha nem fizetem ki, visszaküldik a feladónak?

Figyelt kérdés

Vámkezelés alá került egy elektronikai eszköz amit ebayen keresztül magánszemélytől EU-n kívülről rendeltem. 100ezres tétel lenne a plusz díj kifizetése. Ha nem fizetem ki x napon belül, visszaküldik? Milyen összeglevonásokkal jár?

A válaszokat előre is köszönöm!

A válaszokat



2019. nov. 23. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy megsemmisítik.


Mi milyen összeg levonásokkal jár?

2019. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1: Miért semmisítenék meg!! Gondolkozzál már???


Visszaküldik a feladónak te meg rendezed vele, ahogy tudod...

2019. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konténerszám semmisít meg a NAV havonta termékeket. Mindent, ami pl. hamis vagy az eredete nem igazolt. Nem derült ki a kérdésből, hogy milyen "elektronikai eszközről" van szó. Pl. hamis iphone-okat nem fognak visszaküldeni államköltségen kínába, hanem megy a levesbe.
2019. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt VÁM meg nem fizetéséről van szó, nem bűncselekményről! Nem fog a NAV minden csomagot kibontani ami után nem fizetnek VÁM-ot mert a VÁM meg nem fizetése - mint írtam - nem bűncselekmény. Ilyen esetben nem kapja meg a terméket ami visszakerül a tulajdonoshoz.
2019. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!