Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyha nem lenne havi fix...

Hogyha nem lenne havi fix bevételem (lenne mikor 0, lenne mikor X), és tanuló vagyok, akkor milyen vállalkozási/adózási formát lenne érdemes használnom?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy hasznosítom amit "az iskolában tanultam" és belevágok egy kisebb vállalkozásba, egyelőre egyedül, később meg ki tudja. Voltaképp arról lenne szó, hogy hálózatokat terveznék, majd valósítanék meg kisebb céges, otthoni környezetekben, vagy programozási feladatokat vállalnék el. Emellett még tanulok is, viszont a munkára és iskolára fordított időt egyszerűen meg tudnám szabni. Mit ajánlotok?
2020. jan. 25. 21:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg még az említett feladatok közé tehetném a windows és linux szerverek telepítését, szolgáltatások beüzemelését és karbantartását is, mint webszerver, samba, active directory (ha már windowsról beszélünk), ftp, dhcp, dns, levelező szerver és stb.
2020. jan. 25. 22:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Így első blikkre másodállású szja-s lehet a legjobb. De egy konkrét beszélgetés nélkül nem szívesen adok tanácsot.
2020. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor egy könyvelővel mindenképp beszélnem kellene erről személyesen, ha minden igaz.
2020. jan. 26. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Amikor engem az ügyfelek ilyennel keresnek fel, akkor mindig azt mondom, hogy legalább egy fél órában beszéljük át a részleteket, lehetőségeket. Nem muszáj személyesen, skype is lehet. Félinfokból senki nem szeret választ adni.
2020. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez érthető.
2020. jan. 26. 21:43
 6/6 cseppszi válasza:
Szerintem egy kezdő vállalkozót nem sokan bíznának meg referencia munkák nélkül szerverépítéssel. Jobban járnál egy komoly céggel programozóként, de ez csak ötlet...
2020. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!