Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy tudnék magyar céggel...

Hogy tudnék magyar céggel külföldön irodát bérelni?

Figyelt kérdés
Szoftveres cég vagyok, egyre többet vagyok Lengyelországban, szeretnék ott is irodát bérelni, ezt hogy tehetem meg? Kell valami fióktelep, akármi Lengyelországban? Jelenleg Budapesten magánszemélytől béreljük az irodát, kvázi, mint egy alkalmazott után fizetjük az adót, ez hogy működhet odakint?
2020. jan. 29. 08:11
 1/1 anonim ***** válasza:

" egyre többet vagyok Lengyelországban"


- Megkérdezed Lengyelországban, hogyan bérelhet irodát egy külföldi cég, milyen feltételei vannak?


- Ha cég vagy, akkor minden bizonnyal van könyvelkőd, aki segítséget tud nyújtani ebben: hogyan lehet ezt megoldani.


Végezetül: Kereskedelmi Kamara, NAV, Vállalkozók Országos Szövetsége - van pár fórum, ahol utánanézhetsz. Mondjuk ilyen ügyben nem hagyatkoznék a Gyakorira - bár itt is előfordul olyan vállalkozó, aki minden téren példaképem, mert igen profi :-) De erre lehet, még Ő sem tudna válaszolni.

2020. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!