Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az ilyen fajta sztornózás...

Az ilyen fajta sztornózás büntetendő?

Figyelt kérdés

Egy boltban dolgozom, és naponta sokat sztornózok mert nagyon nem vagyok ügyes sajnos,és izgulós vagyok mellette. Sokszor probalták már rámtenni azt a dolgot,hogy pénzt is lopok igy el..pedig nem! Vannak kamerák,meg ugye a Nav-nál is látszik,hogy mennyit sztornózok.. de nyílván sehol sem látszik hogy én pénzt raknék el. Ez elég ahhoz,hogy engem gyanusítsanak,vagy hogy ez már bizonyíték is legyen ellenem? Pedig egyszerűen csak béna vagyok saknos :(

Kérem csak azok irjanak akok nem akarnak savazni engem..

Köszönöm


2020. jan. 30. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleges azért sztornózol mert rontasz, akkor nem (bár kirúghatnak miatta, mivel nem látod el megfelelően a munkádat). Lopást azt nem hiszem, hogy rád tudják fogni, ha tényleg nem csinálod. Ez milyen sztornó amúgy? Pénztárgép vagy számlázó program? Miért sztornózol, mit rontasz el?
2020. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nyugta kiadása után vagy kiadása előtt sztornózol.

Ha még nem szummáztad a nyugtát, addig nem hinném, hogy érdekelné a hatóságot.

2020. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!