Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóigazolás nem jan 31-ig...

Adóigazolás nem jan 31-ig lett volna kiadandó? Minden különösebb kérés nélkül a munkáltatónak a kezembe kellett volna nyomnia?

Figyelt kérdés
Annyit mondtak hogy majd kapjátok. De nem jan 31-ig legkésőbb kellett volna kiadni?
2020. febr. 7. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

DE. De szoktak csúszni egy kicsit, meg amúgy is a NAV csinálja, plusz alkalmazottként május valameddig kell beadni az adóbevallást.-

Hova ez a nagy sietség? :-)

2020. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"DE. De szoktak csúszni egy kicsit"


Tavaly április végén kaptuk meg. Csúsztak egy "kicsit" ja.

Nem tudom, ha én is ennyit csúsznék a munkámban (csak egy kicsit.... 3 hónapot) nekem is elnéznék?


Vagy ezt csak az irodai díszp***áknak szabad?

2020. febr. 7. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt soha nem értettem meg, hogy miért nem lehet 1 hónap alatt elkészíteni egy igazolást.


Nekünk mikor kiadták a bevalláshoz az igazolásokat, már az elkészült bevallásokat is a kezünkbe nyomták, amikor még elkészíthette a cég, ha a dolgozó úgy kérte. Tehát január 31-ig minden dolgozó éves adóbevallása is kész volt, a februári fizetésben pedig benne volt a visszajáró különbözet.


Férjem úgy szól minden évben vagy 40-szer, hogy kéne, mire május 19-én éjfél előtt megkapja.

2020. febr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"ha én is ennyit csúsznék a munkámban (csak egy kicsit.... 3 hónapot) nekem is elnéznék?"


Nem, Neked azt nézik el, hogy munkaidő alatt állandóan gyakorizol, kedves munkaügyis troll.

Igazából már a kérdéseden is éreztem, de nem voltam benne biztos, így megpróbáltam normálisan válaszolni, de szokás szerint megint mindenbe belekötsz, semmi válasz nem jó Neked.

2020. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy meg, ha tavaly áprilisban kaptátok meg, akkor mit "idegeskedsz" ? - van még idő áprilisig.

Nálatok - állítólag - a fizetés is hónapokat késik, akkor ezt már megszokhattad volna... úgysem mondasz fel és nem, ne kezdjük a "közmunka" lemezt :-)

2020. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Férjem úgy szól minden évben vagy 40-szer, hogy kéne, mire május 19-én éjfél előtt megkapja."



Azért úgy tűnik nem csak NÁLUNK vannak ám ilyen állapotok ugyebár ... így nem tudom mi az olyan nagyon hihetetlen ebben...


Van egy "főnök rokona haverja" kategóriás 200kg-os gizike a bérszámon aki azt csinál amit akar úgyse rúgják ki.

És majd valamikor méltóztatik megcsinálni. mert NEKI szabad. Ő az Ő. A valakinek a valakije.

2020. febr. 8. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!