KATA adóbevallás?

Figyelt kérdés

Az imént kitöltöttem a 19KATA nyomtatványt az ÁNYK keretprogram segítségével, viszont nem teljesen egyértelmű a dolog számomra. 2019 decemberében nyitottam meg a vállalkozásom, majd december végétől szüneteltetem azt. Ez alatt a közel egy hónap alatt 124 ezer forint bevételem jött be. Január hónapban mivel főállásban nyitottam meg a katát, 50 ezer forintot fizettem be a nav-nak. Viszont most mikor töltöttem ki a 19KATA nyomtatványt, kitöltöttem a bevétel mezőt, és 49200 forintnyi adót írt ki a 01-es nyomtatvány utolsó sorába. Én néztem el valamit, vagy ténylegesen 49200 forintot kell pluszba kifizetnem ezért az alig egy hónapért és 124 ezer forint bevételért?


[link]

Feltöltöttem kép formájába is, ha esetleg értelmetlenül fogalmaztam volna.



2020. febr. 16. 12:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Írtad, higy van könyvelőd. Akkor miért nem ő adja be a bevallásod?
2020. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Jutottál valamire?


A 01-es lapot nem kell kitöltened.

E blokk 01.sor 124, itt hibáztad el. Ott is ezer forintban kéri az adatokat.

2020. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, miután előző válaszokban írták hogy ezer forintban kell megadni, már sikerült. Köszi szépen! :) Oda is van írva a rublika jobb alsó sarkába, de olyan apró betűvel hogy még rá zoomolni is lehetetlen..
2020. febr. 17. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!