Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mikor lehet a navot lekkorábba...

Mikor lehet a navot lekkorábban felkeresni adobevallás ugyben? Alkalmazott, magánszemély, s adovisszatéritési igazolások beadása a cél

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2020. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Holnap reggel. Letöltöd, kitöltöd, beviszed.
2020. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen igazolásokat szeretnél beadni? Az adókedvezményre jogosító igazolást meg kell őrizni, nem adjuk oda senkinek.
2020. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de bejelenteni be kell... ha nem teszem nem kapom meg. hogy odaadom vagy sem részletkérdés
2020. febr. 24. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell bejelenteni semmit, bevallást kell beadnod, vagy majd a tervezetet javítani, kiegészíteni. Mit akarsz bejelenteni???
2020. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a a bevallást a munkáltato már elkuldte. én az igazolásokkal megyek be. a nav csinálja végul meg. 2020 van.
2020. febr. 24. 21:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Hű, nagy zavar van a fejedben, a munkáltató semmiféle bevallást nem küld sehova, csak a havi járulékbevallásodat.

Erről kapsz egy igazolást, ami alapján elkészíted és beadod a bevallásodat; vagy javítod, kiegészíted a munkáltató által beadott járulékbevallások alapján készült tervezetet.

2020. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2020 van


Nem mondod... én idén kb a századik bevallásnál tartok, hát te?

2020. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tavaly is már ott volt náluk, mire mentem. nem teljes bevalás ép ezért kell nekem odavinni azt amiről a munkáltato nem tud
2020. febr. 24. 21:33
 10/12 anonim ***** válasza:

A kérdező tulajdonképpen ki akarja egészíteni a NAV általi bevallástervezetet. Gondolom, valamilyen kedvezménye van, amit év közben nem érvényesített a munkáltatón keresztül.

Azt is gondolom, hogy nem online akarja/fogja elintézni, mivel be akar menni, és segítséged kérni a bevallás kiegészítéséhez, azért viszi a papírjait is.



"Mikor lehet" Bármikor, amikor ügyfélszolgálat van náluk.

2020. febr. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!