Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Elektronikusan tudom módosítan...

Elektronikusan tudom módosítani az adóbevallásomat?

Figyelt kérdés
Ma jött a NAV-tól hogy elkészítették az adóbevallási tervezetet. Megnéztem, ahol az van hogy elfogadás, módosítás. Viszont első elektronikus adóbevallásom. Tavaly eladtunk egy házat, örököltük tesóimmal, amit sikerült eladnunk. Az ügyvéd azt mondta hogy a NAV tud róla hogy eladtuk, adózni nem kell belőle, de az adóbevallásba jelentenünk kell, különben pénzbírság lehet a vége. Személyesen nem mennék most be a NAV-ba, főleg a Koronavírus miatt. Neten keresztül tudom módosítani, illetve melyik pont az ahol ezt tudom jelezni?

2020. márc. 15. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, hogy van módosítás pont. Na arra rámész kiválasztod melyik részt óhajtod szerkeszteni és beírod ami kell. Aztán ellenőrzés, beküldés, de ha nem vagy benne biztos, még váthatsz a beküldéssel májusig.
2020. márc. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem értek hozzá, nem tudom melyik pontnál kéne ezt jeleznem :(
2020. márc. 16. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Van kitöltési útmutató vagy felhívod a 1819et és elmondják melyik sorba kell beírni
2020. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!