Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Jo napot en 5 eve vayok...

Tigimigi kérdése:

Jo napot en 5 eve vayok hollandiaba nincs lakcimem es erdekel kuldenek e valamien ertesitest az adobevallast hoy megcsinaljam vagy inditsam el magamtol? Es me ey kerdes ar e nekem uww ebben az idoszakban mert munka nelkul maradtam corona virus miatt.

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

hát, ha 5 évig ez nem jutott eszedbe vagy nem kerestek ezzel, akkor gondolom most sem érdekes.

a kérdés második része még nehezebben érthető, de gondolom segélyre számítasz. remélem nem Magyarországról.

érdeklődj helyben, hogy milyen lehetőségeid vannak.

2020. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Uww -t szerinted hol ismerik magyar orszagon??!

En hollandba voltam kint es az uwwt ott kell kotelezoen megcsinalnod. Roppant egyszeruu, egyszerunb mint itt.

Itt nem kell megcsin. mert nem volt bejoveteled.

Szívesen!

2020. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 goaus ***** válasza:
Nem fogsz semmit kapni. Több feltétele is van, az egyik, hogy regisztrálva kell hogy legyél. De ha kiderül majd jol meg is büntetnek, mert maximum 4 honapot lehettél volna bejelentett lakcim nélkül.
2020. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!