Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóazonosító jel lekérdezése?

Adóazonosító jel lekérdezése?

Figyelt kérdés
Vissza tudom nézni valahol, hogy az adóazonosító jelemhez milyen tételeket rendeltek az elmúlt években? (Állományban lévő alkalmazott vagyok, nem egyéni vállalkozó.)
2020. ápr. 6. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van ügyfélkapud akkor igen, ha nincs akkor nem, jelenleg személyesen a navnál nincs ügyfélfogadás
2020. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van ügyfélkapum! Azon belül hol tudom lekérdezni? Nem találom sem az okmányok/adókártya sem a pénzügyek menüben...
2020. ápr. 6. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha arra vagy kíváncsi, hogy milyen kifizető (munkáltató) mikor mennyit fizetett neked, akkor a járulékadat kivonatban megtalálod. (EBEV, szolgáltatások, jár.ad.kiv)
2020. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!