Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen juttatásokat tudok...

Milyen juttatásokat tudok igényelni majd és mekkora összegben?

Figyelt kérdés

2008 júniustól tgyáson majd gyeden voltam.A tgyás korlátlan volt, a gyed max összegű. Utána gyesen voltam, de veszélyeztetett terhesség miatt betegállományban vagyokmár,a gyest visszamondtam. Addig legyek betegállományba,amíg megszületik a baba? Ez jövő tavasszal lesz ( márc vége, ápr eleje).Az elsővel is veszélyeztetett voltam, vele sem tudtam dologzni ( na, meg felkelni sem).

Korlátos tégyást fogok kapni és gyedet?Vagy csak gyest? A gyed mekkora összegű lesz vajon?

A fizum 210 bruttó körül volt.

Mit tegyek, hogy jó legyen?

Köszönöm.


2010. júl. 27. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
minden ilyennemű kérdést szakmai lapon érdemes feltenni, pl [link]
2010. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ne ismertem ezt az ajánlott lapot, köszönöm a linket!
2010. júl. 27. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
nincsmit;)
2010. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodj meg, mivel kieső idő (gyed, gyás, gyes táppénz stb) miatt nem lesz irányadó időszakod, a munkaszerződésed szerinti bér alapján fognak szmfejteni, ergo nagyjából ugyanazt fogod kapni mint az első picinél. Vigyázz magadra, és sok szerencsét a babához
2010. júl. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!